"Самбірський
лісгосп"

Get Adobe Flash player

Лісогосподарська діяльність

Користувачі мисливських угідь області приступили до обліку мисливської фауни

   Усі користувачі мисливських угідь Львівщини, а їх у нашій області є 79, мають час для обліку мисливських видів звірів та птахів до 15 лютого цього року. Для того, щоб мисливські колективи області організовано провели облікові роботи, Львівське облуправління лісового та мисливського господарства видало відповідний наказ. Облік сплановано провести так, щоб сусідні мисливські господарства проводили облікові роботи у своїх угіддях майже одночасно. Угіддя державного мисливського резерву теж не залишаться поза увагою обліковців. У цілому облікові роботи будуть проводитись на всій території області, а точніше - на загальній площі мисливських угідь області – 1 млн. 771 тис. га. Контроль за проведенням обліку чисельності мисливських і червонокнижних мисливських видів звірів та птахів покладено на працівників державної лісової охорони.

У теперішній час ведення мисливського господарства має бути науково обґрунтоване з чітким визначенням чисельності об'єктів полювання. Через це обліку мисливських звірів і птахів з кожним роком приділяється все більше уваги. Завдання обліку - з'ясувати чисельність тварин і їх розміщення на території господарства.

Детальніше: Користувачі мисливських угідь області приступили до обліку мисливської фауни

До уваги мисливців! Розпочинається полювання на зайця.

   В Львівській області з 26 листопада 2017 року по 31 грудня 2017 року включно починається полювання на зайців. Полювання проводиться суто  по неділях. Норма відстрілу – 1 заєць на мисливця. На лисицю руду, вовка та єнотовидну собаку денні норми не встановлюються.

Кожний мисливець на полюванні повинен пам’ятати про дотримання правил техніки безпеки при поводженні зі зброєю, а також про наявність необхідних документів, а саме:

  • посвідчення мисливця;
  • контрольна картка обліку добутої дичини та порушень правил полювання;
  • відстрільна картка користувача мисливських угідь або ліцензія, із зазначенням терміну та місця здійснення полювання;
  • дозвіл на право носіння і зберігання мисливської зброї;
  • при наявності мисливської собаки – паспорт на тварину.

Детальніше: До уваги мисливців! Розпочинається полювання на зайця. 

З настанням холодів побільшало роботи в лісової охорони.

02 листопада 2017 року в кварталі 34 виділі 2 в урочищі «Чернихів» Рудківського  лісництва ДП «Самбірський лісгосп» було здійснено самовільну порубку трьох дерев дуба звичайного, загальною кубомасою 1,32 кбм.. Правопорушником виявився житель села Луки Самбірського району, 1967 року народження, безробітний.

 Даним лісопорушником було нанесено збитків державі у сумі 15449,95 грн. За даним випадком складений протокол про здійснення адміністративного правопорушення. Розгляд справи про правопорушення буде проводитися 13.11.2017 року.   

Детальніше: З настанням холодів побільшало роботи в лісової охорони.   

«ПРО ПРИРОДНО – ЗАПОВІДНИЙ ФОНД УКРАЇНИ»

Згідно з Рамковою конвенцією про охорону та сталий розвиток Карпат внесено зміни до деяких статей Закону України «Про природно – заповідний фонд України» (далі – ПЗФ), заборонено окремі види господарської діяльності, що загалом унеможливлює ведення мисливського господарства в об’єктах ПЗФ України. Якщо ПЗФ України має становити не менше 30%, то загалом виходить, що на 1/3 території держави заборонена інша господарська діяльність. Такого становища немає ні в європейських, ні в африканських чи інших країнах світу. 

Детальніше: «ПРО ПРИРОДНО – ЗАПОВІДНИЙ ФОНД УКРАЇНИ»

У Самбірському лісгоспі відбувся семінар по проблемах всихання соснових насаджень та шляхи їх вирішення.

 Сьогодні, 26 жовтня 2017 року у Комарнівському лісництві ДП «Самбірський лісгосп» відбувся виїзний семінар щодо всихання соснових насаджень та шляхи їх вирішення.

У семінарі взяли участь адміністрація підприємства, представники лісництв, Голова районної ради м. Городка Більовський В.М., I-й заступник Голови Городоцької районної ради Слонівський Б.І., Голова Татаринської сільської ради Купчак І.П., доцент кафедри лісівництва НЛТУ України Тереля І.П., депутати, громадськість та небайдужі до екологічних проблем люди.

Семінар проводив директор Самбірського лісгоспу Ярема Ігор Іванович та головний лісничий Півторак Ярослав Олегович. Даний захід був спрямований на обговорення проблеми всихання соснових насаджень та недопущення їх подальшого розповсюдження на нових площах.

Детальніше: У Самбірському лісгоспі відбувся семінар по проблемах всихання соснових насаджень та шляхи їх...