"Самбірський
лісгосп"
Get Adobe Flash player

Лісогосподарська діяльність

Захист лісу від самовільних рубок.

З настанням холодів більшість громадян стали дедалі частіше задумуватися над тим, чим же опалювати власні домівки. Актуальність цього питання не спадає вже декілька років підряд, адже ціни на газ зросли в декілька разів, а масове безробіття зростає з року в рік, особливо в селах. Оптимальніший варіант є придбання дров законним шляхом, але є і такі громадяни, які вирішують цю проблему по іншому, саме тому почастішали самовільні вирубки дерев.

 Основними завданнями, що стоять перед державною лісовою охороною Самбірського лісгоспу є охорона та збереження лісових насаджень від самовільних рубок.

Детальніше: Захист лісу від самовільних рубок.

Сезон білих грибів

 Завдяки тривалим дощам, коли вологість в грунті підвищується, а температура понижується, у ліс звідусіль приїзджають грибники, адже саме цей період дуже сприятливий для збирання грибів. Серед різноманіття грибів досвідчені грибники перевагу надають білому грибу, якого в народі називають «панський гриб», завдяки своїм цінним якостям і явно вираженим грибним ароматом. Вітаміни, які знаходяться в білому грибі допомагають зміцнити нігті, волосся і весь організм, захищаючи його від різноманітних вірусів, підвищують гемоглобін. Краще засвоюється білий гриб в сушеному вигляді, але і ніхто не відмовиться зварити смачну «мачанку» на вечерю. Та слід пам’ятати, що вживання  грибів є дуже важкою стравою, тому дітям не рекомендується давати грибні страви.

Детальніше: Сезон білих грибів

З чого починається ліс (відео)

 17 вересня працівники лісової галузі України святкували професійне свято – День працівника лісу.

 Із цієї нагоди лісівники Львівщини спільно з ТРК «Львів» підготували фільм «З чого починається ліс». Запрошуємо до перегляду.

https://www.youtube.com/watch?v=pyTIgyqS3tE 

 

За матеріалами прес-служби  Львівського ОУЛМГ

Не вивозьте в ліс сміття!

  Прийшла осінь,  ліс радує нас своїм різноманіттям грибів, осіннє сонечко ще пробирається в гущі дерев. Однак все частіше ми забуваємо, що вся ця краса дуже залежить від нас, від того як ми до неї ставимося. Адже якщо люди не перестануть перетворювати ліс, річки, населені пункти на одне суцільне сміттєзвалище, всього цього просто скоро не буде.

Детальніше: Не вивозьте в ліс сміття!

Замітка для любителів збирати гриби.

  Вересень місяць - самий плідний для грибників період. Гриби – варять, тушать, сушать, заготовляють на зиму. Це продукт харчування який нам подарувала сама природа. Але перш ніж заготовляти гриби на зиму треба бути вкрай обережними, адже серед їстівних грибів може попастися отруйний, який може  призвести до отруєння, а іноді й смерті. Отруєння організму можуть викликати токсини, алканоїди та сполучення важких металів, які містяться в грибах. Прикро, що багато людей роблять висновки щодо цього лише на основі свого гіркого досвіду. Тому лісівники ДП «Самбірський лісгосп» просять громадян прилеглих територій бути дуже обережними при збиранні грибів і дають такі поради:

Детальніше: Замітка для любителів збирати гриби.

Користувачі
63
Статті
425
Веб-посилання
4
Перегляди статей
224475

На сайті 26 гостей та користувачі відсутні