"Самбірський
лісгосп"

Get Adobe Flash player

Лісокультурна діяльність

Урок фізкультури на природі: поєднання корисного з приємним.

    05 квітня 2018 року на прибирання Рудківського Дендропарку  ДП «Самбірський лісгосп» прийшли учні 7 класу Рудківської СЗШ I-III ступенів. Треба віддати належне вчителю фізкультури Мандрику Володимиру Миколайовичу, який вирішив не сидіти в стінах школи і  провести урок фізичної культури  на природі, поєднавши приємне з корисним. Дітям завжди цікаво пізнавати щось нове, дізнаватись багато корисного з розповідей дорослих, робити навколишній світ чистішим.

Детальніше: Урок фізкультури на природі: поєднання корисного з приємним.

Лісівники вчать дітей шанобливо ставитися до дарів природи.

В рамках весняних акцій лісівники підприємства активно працюють з учнівською молоддю, з метою поширення лісівничих знань, виховання в підростаючого покоління поваги до природи, довкілля та лісу.

   Уроки знань про ліси пройшли для школярів 5-7 класів Смільнянської СЗОШ I-II ступенів Дрогобицького району. Для школярів проводив заняття їх наставник помічник лісничого Опацького лісництва  Лівчак Ігор Мар’янович.

   На уроці дітям розказали багато цікавих особливостей вирощування та посадок молодого лісу,  основні правила поведінки в лісі, значення лісу в житті кожної людини, охороні лісу від пожеж.

Детальніше: Лісівники вчать дітей шанобливо ставитися до дарів природи.

Працівники ДП «Самбірський лісгосп» вийшли на суботню толоку

В рамках місячника озеленення, прибирання та благоустрою в усіх населених пунктах області проходять заходи направлені на дотримання чистоти навколишнього середовища, прибирання прилеглих територій.

В ДП «Самбірський лісгосп» 31 березня 2018 року напередодні підготовки до великого свята Великодня працівники підприємства вийшли на колективні «толоки», щоб навести порядок на  територіях  лісництв, парках тощо.

В заходах прийняли участь більше 70  працівників усіх підрозділів підприємства Разом вдалося зробити багато, а насамперед впорядкувати пожежні водоймища, очистити території контор від сухих гілок і сміття, прибрати парк контори в місті Самборі від повалених цьогорічними снігопадами аварійно-небезпечних дерев і кущів тощо.

 

Детальніше: Працівники ДП «Самбірський лісгосп» вийшли на суботню толоку

По лісництвах проходять підготовчі роботи

На 2018 рік заплановано лісовідновлення на площі 182,7 га, в тому числі посадка лісових культур становитиме 78,9 га, під природне поновлення відведено 103,8 га.

До лісокультурної кампанії лісівники лісгоспу підготовлюються заздалегідь. Забезпеченість садивним матеріалом до весняної лісокультурної кампанії на підприємстві є в повній мірі. Наразі ідуть підготовчі роботи -  підготовка грунту під посадку лісових культур восени цього року.

Разом з лісокультурною кампанією, ДП «Самбірське лісове господарство проводить акцію «Майбутнє лісу в твоїх руках», на якій учнівська молодь та громадськість має можливість ознайомитися з особливостями ведення лісового господарства та долучитися до самого процесу садіння лісових культур.

Наряду з лісокультурною кампанією йде підготовка до пожежонебезпечного періоду, котрий розпочинається 01 квітня. З метою приведення до повної готовності підрозділів підприємства з числа штатних працівників державної лісової охорони вже створені добровільні пожежні дружини, проведені інструктажі з працівниками, навчання з лісовою охороною згідно програми підготовки.

Детальніше: По лісництвах проходять підготовчі роботи

Проведення уроків знань з учнями шкіл Городоцького району.

 З 21 березня в ДП «Самбірський лісгосп» стартувала Акція «Майбутнє лісу в твоїх руках». Цього року затяжна зима дещо віддалила проведення основних заходів Акції – залучення учнівської молоді до посадок лісу, але не завадила лісівникам підприємства проводити підготовчі уроки знань, лекції в школах.

На початку тижня працівники Комарнівського лісництва зустрілися з учнями шкільного лісництва «Лісолюби», що діє на базі Бірченської ЗОШ I-II cт., та учнями Підзвіринецької ЗОШ Городоцького району. Про заходи, які будуть проводитися на наших теренах в весняний період розповідали начальник Комарнівського лісорозсадника Залога Андрій Михайлович та майстер лісу Шукель Володимир Володимирович.

 

Детальніше: Проведення уроків знань з учнями шкіл Городоцького району.