"Самбірський
лісгосп"

Get Adobe Flash player

Лісокультурна діяльність

АКЦІЯ «Майбутнє лісу у твоїх руках-2018» стартує з 21 березня

Для привернення уваги громадськості та молоді до такого важливого та відповідального процесу, як створення зелених насаджень  вже 13 рік поспіль, під егідою Державного агентства лісових ресурсів України, на Львівщині проходить Акція «Майбутнє лісу у твоїх руках», яка цього року проходитиме під гаслом «Ліси та населені пункти»

 Традиційно, цього року акція розпочинається 21 березня й триває до Дня Довкілля 21 квітня.

Мета акції – виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи, ознайомлення та безпосередня участь шкільної молоді у створенні нових лісів, роз’яснення широким колам громадськості важливості створення лісових насаджень,  підвищення довіри громадськості до діяльності лісогосподарської галузі. 

 Крім головного заходу Акції – створення лісових насаджень лісівники підприємства проводять масово-роз’яснювальну роботу серед населення та молоді, проводять зустрічі з громадами місцевих рад щодо важливості збереження та примноження лісів. Проводяться  лекції з учнями шкіл на природоохоронну тематику, правила поведінки в лісі, тощо.

Детальніше: АКЦІЯ «Майбутнє лісу у твоїх руках-2018» стартує з 21  березня

Лісівники Львівщини готові до проведення весняної лісокультурної компанії 2018!

23 лютого відбулося засідання колегії Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства, яке провів начальник управління Анатолій Дейнека. Участь в засіданні взяли члени колегії, директори державних лісогосподарських підприємств. На колегії розглянуто ряд важливих питань діяльності підприємств управління.

З першого питання порядку денного виступив перший заступник начальника Львівського ОУЛМГ Ярослав Целень, який розповів про основні плани лісовідновлення державних лісогосподарських підприємств на 2018 рік. Він відмітив, що всі держані лісогосподарські підприємства управління склали проекти лісових культур та природного поновлення на 2018 рік, які були розглянуті та схвалені лісокультурною радою при Львівському ОУЛМГ.

Загальні обсяги відтворення лісів на 2018 запроектовані на площі 2124,7 га. Зокрема створення лісових культур на площі 991,4 га ( 47 %) та природне відновлення на площі 1133,3 га ( 53 % ).

Для створення лісових культур 2018 року восени 2017 року проведено підготовку ґрунту на площі 325 га, що становить 33 % від загального обсягу садіння лісових культур.

Ярослав Целень звернув увагу директорів підприємств на залучення місцевих громад, представників громадських організацій, ЗМІ, органів місцевого самоврядування до виконання робіт з лісовідновлення та в реалізації заходів Акції Держлісагентства «Майбутнє лісу у твоїх руках».

Детальніше: Лісівники Львівщини готові до проведення весняної лісокультурної компанії 2018!

Лісокультурна Рада Львівського ОУЛМГ розглянула проекти лісових культур та природного поновлення на 2018 рік

Сьогодні, 19 лютого 2018 року в приміщенні Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства відбулось засідання «Лісокультурної Ради Львівського ОУЛМГ». До складу лісокультурної Ради входять науковці Національного лісотехнічного університету України проф. Гузь М.М., та проф. Дебринюк Ю.М., а також головні лісничі державних лісогосподарських підприємств, інженери лісових культур та працівники лісового відділу управління. Відкрив засідання голова лісокультурної Ради - перший заступник начальника Львівського ОУЛМГ Целень Я.П.

 На засіданні лісокультурної Ради було розглянуто проекти лісових культур 15 державних лісогосподарських підприємств загальною площею 991,4 га та проекти природного поновлення загальною площею 1133,3 га на 2018 рік.

Детальніше: Лісокультурна Рада Львівського ОУЛМГ розглянула проекти лісових культур та природного поновлення...

Діти допомагають лісівникам у зборі лісового насіння

 

Збір насіння є кропіткою роботою. Діти шкільних лісництв з року в рік проявляють активність і з задоволенням  допомагають лісівникам у збиранні лісового насіння.

Діти Комарнівського шкільного лісництва цьогоріч допомагали працівникам Комарнівського лісництва у зборі жолудів дуба звичайного.

Лісничий Комарнівського лісництва Михайло Залога вдячний підростаючому поколінню за їхню роботу, за не підробний інтерес до лісівничої справи.

Детальніше: Діти допомагають лісівникам у зборі лісового насіння

В ДП «Самбірський лісгосп» тривають осінні лісокультурні роботи.

З настанням осені в лісівників ДП «Самбірський лісгосп» не поменшало роботи. Триває підготовка грунту до посадок, обробіток грунту вже проведено на площі 4,1 га. Продовжуються осінні лісокультурні роботи. Планується посадка лісових насаджень на площі 6,9 га. На сьогоднішній день вже посаджено дуба звичайного на площі  0,7 га.

Детальніше: В ДП «Самбірський лісгосп» тривають осінні лісокультурні роботи.