"Самбірський
лісгосп"
Get Adobe Flash player

Охорона праці

На Львівщині відбулись змагання вальників лісу

30 червня 2017 року у Гійченському лісництві ДП «Рава-Руське лісове господарство» Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства відбулися XIX обласні змагання вальників лісу.

18 представників лісової галузі, серед яких один кандидат збірної команди України та 2 юніори демонстрували свою вправність у володінні бензопилою та доводили, що саме вони гідні називатися найкращими.

Змагання розпочалися після урочистого відкриття та спільної молитви. 

Детальніше: На Львівщині відбулись змагання вальників лісу

Сьогодні – День охорони праці.

28 квітня на Україні, як і в усьому світі відмічають День охорони праці. За рекомендацією Міжнародної організації праці девіз цьогорічного Всесвітнього дня охорони праці – «Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці».

Травматизм на виробництві є важливою, але недостатньо усвідомленою проблемою суспільства. За інформацією Міжнародної організації праці (МОП), оптимізація збору достовірних даних про травматизм є вкрай важливою для визначення основних заходів з метою недопущення аналогічних ситуацій в майбутньому. Оскільки дані про нещасні випадки і захворювання, пов’язані з трудовою діяльністю, мають важливе значення для їх профілактики, існує необхідність удосконалення систем реєстрації і повідомлення про нещасні випадки, які сталися на виробництві.

Детальніше: Сьогодні – День охорони праці.

ВІДБУЛАСЯ КОЛЕГІЯ ЛЬВІВСЬКОГО ОУЛМГ В РАМКАХ МІСЯЧНИКА ОХОРОНИ ПРАЦІ

11 квітня 2017 року, в рамках Місячника охорони праці, який проводиться на підприємствах управління з нагоди Всесвітнього дня охорони праці, було проведено Колегію Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства, за участю начальника відділу нагляду у СКС та АПК Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці України у Львівській області В.М.Курило.

На колегії було відмічено, що на підпорядкованих підприємствах впродовж 2016 року та з початку 2017 року проводиться певна робота щодо створення працівникам безпечних і здорових умов праці, підвищення рівня культури виробництва та санітарно-побутового обслуговування працівників, профілактики виробничого травматизму.

Детальніше: ВІДБУЛАСЯ КОЛЕГІЯ ЛЬВІВСЬКОГО ОУЛМГ В РАМКАХ МІСЯЧНИКА ОХОРОНИ ПРАЦІ

У 2017 році Всесвітній день охорони праці буде проводитися під гаслом «Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці».

 Міжнародна організація праці (МОП) оголосила 28 квітня Всесвітнім днем охорони праці з метою привернення уваги світової громадськості до масштабів проблеми та, до створення і просування культури охорони праці, яка може сприяти зниженню щорічної смертності на робочому місці.

 У 2017 році Всесвітній день охорони праці буде проводитися під гаслом «Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці».

 В 2017 році МОП спрямувала свою діяльність саме на підвищення інформованості щодо нещасних випадків і захворювань, які пов’язані з виконанням трудових обов’язків Систематизація даних про нещасні випадки на виробництві має важливе значення для профілактики та їх запобігання.

Детальніше: У 2017 році Всесвітній день охорони праці буде проводитися під гаслом «Удосконалення збору та...

На підприємстві придбано обладнання для виготовлення пиломатеріалів обрізних.

  ДП «Самбірське лісове господарство» в жовтні місяці 2016 року в Львівської фірми «Техноліс Індустрія» придбали верстат стрічковий СПВ-960 для горизонтального розпилювання деревини, пристрій загострювальний повнопрофільний ПЗП-203, розвідний пристрій, верстат прирізний ВП-350, для виготовлення пиломатеріалів обрізних хвойних порід.

  Обладнання загальною вартістю 183,4 тис. грн.  встановлене в м.Самборі на нижньому складі деревини та введене в експлуатацію з 01 листопада 2016 року.

Детальніше:   На підприємстві придбано обладнання для виготовлення пиломатеріалів обрізних.

Користувачі
63
Статті
425
Веб-посилання
4
Перегляди статей
224475

На сайті 32 гостей та користувачі відсутні