"Самбірський
лісгосп"
Get Adobe Flash player

Об''єкти природнозаповідного фонду

Об'єкти природозаповідного значення

 

Державний заказник місцевого значення "Кошів" 

Миколаївський р-н Комарнівське лісництво

Створений з метою збереження, відтворення та відновлення рослинності, фауни, для підтримки загального екологічного балансу. На території заказника в основному переважають дубові насадження  з домішками ясеня, в понижених місцях вільха. З представників фауни тут  найбільш поширеними є косуля, дикий кабан, заєць-русак, білка. Особливу цінність набуває розміщення на великій площі колонії сірих чапель, яка нараховує більше 100 гнізд.

Дендрологічний парк загальнодержавного значення  "Рудківський"

Самбірський р-н Рудківське лісництво. Загальна площа - 59,0 га

Дендропарк створено з метою збереження та збагачення у спеціально створених умовах різноманітних видів дерев і чагарників, яких налічується понад 200 видів. Основними завданнями Денропарку є:

- збереження, вивчення і відтворення в штучних умовах рідкісних і зникаючих видів дерев;

- проведення науково-дослідних робіт з акліматизації, розмноження та ефективного використання дерев і чагарників місцевої флори;

- організація спеціальних експозицій, колекцій, експериментальних ділянок, розсадників;

- ведення екологічної освітньо-виховної роботи;

- підтримка загального екологічного балансу в регіоні.

Заповідне урочище   "Підбуж"

Дрогобицький р-н Опацьке лісництво. Загальна площа - 99,6 га

Заповідне урочище "Підбуж", загальною площею 99,6 га створено з метою збереження лісового комплексу в природному стані, яке має природоохоронне та естетичне значення.

Високопродуктивні насадження ялиці і бука природного походження бонітет -I, вік яких складає 65-70 років. Насадження включені в склад генетичного резервату лісгоспу.

З представників макрофауни найбільш розповсюдженими тут є: косуля, дикий кабан, заяць-русак.

З червонокнижних видів тварин і рослин є: борсук, підсніжники.

Лісовий заказник "Корналовичі"

Самбірський р-н Дублянське лісництво

 

Лісовий заказник місцевого значення входить до складу природно-заповідного фонду України. Земельна ділянка, оголошена Заказником представляє со створено з метою проведення моніторингу за ходом їх природнього розвитку і процесами відновлення та використання в туристичних цілях.

Ліси даної території, загальною площею 88,0 га відзначаються високою продуктивністю і багатством видового складу, перевагою багатих вологих едатопів, наявністю природних перестійних деревостанів. Тут переважають грабово-дубові насадження.

В теплиці загальною площею 210 м.кв. створено всі умови для збереження необхідної температури. В розсаднику на площі 0,5 га для потреб лісовідновлення є : сосна звичайна, ялина європейська, дуб звичайний, дуб північний, клен, горіх, явір, ясен звичайний, катальпа, бархат амурський, бирючина, барбарис, спірея, айва, форзиція. Розсадники функціонують в комплексі з тепличним господарством.

 

Користувачі
63
Статті
425
Веб-посилання
4
Перегляди статей
224474

На сайті 18 гостей та користувачі відсутні