"Самбірський
лісгосп"

Get Adobe Flash player

Громадська рада

Громадська рада

Рішення Громадської ради в дії

20 березня відбулось засідання Громадської ради при Львівському обласному управлінні лісового і мисливського господарства. Участь у засіданні взяли члени Громадської ради, перший заступник начальника Львівського ОУЛМГ Ярослав Целень, працівники обласного управління.

На початку засідання голова Громадської ради Миклуш С.І. виступив з інформацією про підсумки виїзного засідання комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин, на якому розглянули питання реформування лісового господарства України. У засіданні, яке відбулось 13 лютого в Національному лісотехнічному університеті України, взяли участь народні депутати України, заступник Голови Державного агентства лісових ресурсів Володимир Бондар, заступник Міністра екології та природних ресурсів Василь Полуйко, голови облдержадміністрацій, представники місцевих органів влади, науковці та інші. За підсумками засідання народні депутати – члени Комітету підтримали пропозиції щодо недопущення передачі лісів у концесію та створення єдиної корпорації. Комітет ухвалив рішення з стратегічних питань розвитку лісового господарства України, яким рекомендовано Кабінету Міністрів доопрацювати Стратегію щодо розвитку лісового господарства і створити програмний документ, який забезпечить сталий розвиток лісової галузі.

Детальніше: Рішення Громадської ради в дії

20 березня відбудется засідання Громадської ради при Львівському ОУЛМГ

Оголошення Членам Громадської ради при Львівському обласному управлінні лісового та мисливського господарства

   20 березня 2018 року об 11.00 год. в залі засідань управління відбудеться засідання Громадської ради при Львівському обласному управлінні лісового і мисливського господарства з наступним порядком денним:

  1. Про підсумки виїзного засідання Верховної Ради в НЛТУ України з питання реформування лісового господарства.

   Доповідає: Голова громадської ради Миклуш С.І.

  1. Звіт про роботу громадської ради в 2017 року.

   Доповідає: Голова громадської ради Миклуш С.І.

  1. Про забезпечення належних умов оселення мисливських тварин у весняний період.

    Доповідають: Заступник голови ГР Піско Б.Й.

  1. Різне 

 Голова Громадської ради при Львівському ОУЛМГ Миклуш С. І

26 грудня відбудеться засідання Громадської ради при Львівському ОУЛМГ

Оголошення Членам Громадської ради

при Львівському обласному управлінні лісового та мисливського господарства

26 грудня 2017 року об 11.00 год. в залі засідань управління відбудеться засідання Громадської ради при Львівському обласному управлінні лісового і мисливського господарства з наступним порядком денним:

  1. Про підсумки виїзного засідання Верховної Ради з питання реформування лісового господарства.

Доповідає: Начальник Львівського ОУЛМГ А.М. Дейнека

  1. Про стан ведення мисливського господарства користувачами мисливських угідь у Львівській області

Доповідають: Начальник відділу охорони, захисту лісу та мисливського господарства Бурмас В.Р., заступник голови ГР Піско Б.Й. 

Детальніше: 26 грудня відбудеться засідання Громадської ради при Львівському ОУЛМГ

Громадська Рада при Львівському ОУЛМГ активно долучається до вирішення проблемних питань лісового господарства області

Сьогодні, 26 вересня у залі засідань управління відбулось засідання Громадської ради при Львівському обласному управлінні лісового і мисливського господарства. Участь у засіданні взяли члени Громадської ради, начальник Львівського ОУЛМГ Анатолій Дейнека та спеціалісти обласного управління. 

З інформацією про стан та перспективи розвитку лісонасінної справи на підприємствах області виступив голова комісії з лісового господарства Громадської ради Репех В.П.

Він повідомив, що щороку державними лісогосподарськими підприємствами управління проводяться обсяги з лісовідновлення на площі понад 3тис. га. З них частка штучних лісових культур становить близько 1400 га. Всі зруби заліснюються і площа лісовідновлення переважає площу зрубів та становить 105 %, за рахунок залісення свіжих зрубів. Пріоритетним завданням роботи лісогосподарських підприємств є приділення особливої уваги максимальному використанню потенціалу природного відновлення лісів.

Детальніше: Громадська Рада при Львівському ОУЛМГ активно долучається до вирішення проблемних питань лісового...

26 вересня відбудеться засідання Громадської ради при Львівському OУЛМГ

Оголошення членам Громадської ради

при Львівському обласному управлінні лісового та мисливського господарства

    26 вересня 2017 року об 12.00 год. в залі засідань управління відбудеться засідання Громадської ради при Львівському обласному управлінні лісового і мисливського господарства з порядком денним відповідно до плану роботи:

1. Про стан та перспективи розвитку лісонасінної справи на підприємствах області.

Доповідає: Голова комісії з лісового господарства Репех В.П.

2. Про стан кадрового забезпечення підприємств Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Доповідає: Головний спеціаліст з управління персоналом Львівського ОУЛМГ Балич І.Д.

 

3. Різне.

 

 

Голова Громадської ради при Львівському ОУЛМГ Миклуш С.І.

Відбулося виїзне засідання Громадської ради при Львівському обласному управлінні лісового та мисливського господарства

У рамках виїзного засідання 23 травня для членів Громадської ради при Львівському ОУЛМГ, за участі представників органів місцевого самоврядування, науковців Національного лісотехнічного університету України та ЗМІ було організовано виїзний прес-тур Участь у заході взяли заступник голови Львівської обласної ради Білоус А.В.,  голова Громадської ради при Львівському ОУЛМГ Миклуш С.І., члени Громадської ради при Львівському ОУЛМГ, науковці Національного лісотехнічного університету України: проректор з наукової роботи НЛТУ України, доктор біологічних наук, проф. Криницький Г.Т., проф. Гузь М.М., проф. Дебринюка Ю.М., громадськість та представники засобів масової інформації.  

Детальніше: Відбулося виїзне засідання Громадської ради при Львівському обласному управлінні лісового та...