"Самбірський
лісгосп"

Get Adobe Flash player

Громадська рада

Громадська рада

Формується новий склад Громадської ради при Львівському обласному управлінні лісового та мисливського господарства

ЗАТВЕРДЖЕНО
ініціативною групою 
17 липня 2018 року


ПОВІДОМЛЕННЯ
ініціативної групи з підготовки Установчих зборів з формування нового складу Громадської ради при Львівському обласному управлінню лісового та мисливського господарства

Установчі збори з формування нового складу громадської ради при Львівському обласному управлінню лісового та мисливського господарства відбудуться орієнтовно 25 вересня 2018 року.

Громадська рада при Львівському обласному управлінню лісового та мисливського господарства як тимчасово діючий колегіальний виборний консультативно-дорадчий орган утворюється на підставі постанови Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 (зі змінами) для забезпечення участі громадськості в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю органу виконавчої влади, налагодження ефективної взаємодії влади та громадськості, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики.

До складу громадської ради можуть бути обрані представники громадських об’єднань, релігійних, благодійних організацій, творчих спілок, професійних спілок та їх об’єднань, асоціацій, організацій роботодавців та їх об’єднань, недержавних засобів масової інформації (далі – інститути громадянського суспільства), які зареєстровані в установленому порядку і проводять діяльність на території України.

Детальніше: Формується новий склад Громадської ради при Львівському обласному управлінні лісового та...

На засіданні Громадської ради обговорили проблему всихання лісів та функціонування системи електронного обліку деревини на підприємствах Львівського ОУЛМГ

26 червня відбулось засідання Громадської ради при Львівському обласному управлінні лісового і мисливського господарства. Участь у засіданні взяли члени Громадської ради, перший заступник начальника Львівського ОУЛМГ Ярослав Целень, заступник начальника управління – головний інженер Громяк Ю.О., працівники обласного управління.

Перший заступник начальника Львівського ОУЛМГ Целень Я.П. поінформував Громадську раду про санітарний стан лісових насаджень та виконання заходів щодо ліквідації осередків масового всихання лісів. Так, кліматичні умови, останніх років, Львівської області є сприятливими для масового розмноження шкідників і хвороб лісу. Це в свою чергу призводить до значного зниження продуктивності і якісного складу лісів. Така ситуація вимагає удосконалення роботи спеціалізованої лісозахисної служби та лісогосподарських підприємств і їх підрозділів, пошуку нових методів боротьби з шкідливими явищами.

Детальніше: На засіданні Громадської ради обговорили проблему всихання лісів та функціонування системи...

26 червня відбудеться засідання Громадської ради при Львівському ОУЛМГ

Оголошення Членам Громадської ради

при Львівському обласному управлінні лісового та мисливського господарства

   26 червня 2018 року об 11.00 год. в залі засідань управління відбудеться засідання Громадської ради при Львівському обласному управлінні лісового і мисливського господарства з наступним порядком денним:

  1. Про санітарний стан лісових насаджень та виконання заходів щодо ліквідації осередків масового всихання лісів 

Доповідає: Перший заступник начальника управління Целень Я.П.

  1. Про доступ до публічної інформації з електронного обліку деревини.

Доповідає: Головний інженер управління Гром’як Ю.О.

  1. Різне.

Голова Громадської ради
при Львівському ОУЛМГ 
Миклуш С. І

Рішення Громадської ради в дії

20 березня відбулось засідання Громадської ради при Львівському обласному управлінні лісового і мисливського господарства. Участь у засіданні взяли члени Громадської ради, перший заступник начальника Львівського ОУЛМГ Ярослав Целень, працівники обласного управління.

На початку засідання голова Громадської ради Миклуш С.І. виступив з інформацією про підсумки виїзного засідання комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин, на якому розглянули питання реформування лісового господарства України. У засіданні, яке відбулось 13 лютого в Національному лісотехнічному університеті України, взяли участь народні депутати України, заступник Голови Державного агентства лісових ресурсів Володимир Бондар, заступник Міністра екології та природних ресурсів Василь Полуйко, голови облдержадміністрацій, представники місцевих органів влади, науковці та інші. За підсумками засідання народні депутати – члени Комітету підтримали пропозиції щодо недопущення передачі лісів у концесію та створення єдиної корпорації. Комітет ухвалив рішення з стратегічних питань розвитку лісового господарства України, яким рекомендовано Кабінету Міністрів доопрацювати Стратегію щодо розвитку лісового господарства і створити програмний документ, який забезпечить сталий розвиток лісової галузі.

Детальніше: Рішення Громадської ради в дії

20 березня відбудется засідання Громадської ради при Львівському ОУЛМГ

Оголошення Членам Громадської ради при Львівському обласному управлінні лісового та мисливського господарства

   20 березня 2018 року об 11.00 год. в залі засідань управління відбудеться засідання Громадської ради при Львівському обласному управлінні лісового і мисливського господарства з наступним порядком денним:

  1. Про підсумки виїзного засідання Верховної Ради в НЛТУ України з питання реформування лісового господарства.

   Доповідає: Голова громадської ради Миклуш С.І.

  1. Звіт про роботу громадської ради в 2017 року.

   Доповідає: Голова громадської ради Миклуш С.І.

  1. Про забезпечення належних умов оселення мисливських тварин у весняний період.

    Доповідають: Заступник голови ГР Піско Б.Й.

  1. Різне 

 Голова Громадської ради при Львівському ОУЛМГ Миклуш С. І

26 грудня відбудеться засідання Громадської ради при Львівському ОУЛМГ

Оголошення Членам Громадської ради

при Львівському обласному управлінні лісового та мисливського господарства

26 грудня 2017 року об 11.00 год. в залі засідань управління відбудеться засідання Громадської ради при Львівському обласному управлінні лісового і мисливського господарства з наступним порядком денним:

  1. Про підсумки виїзного засідання Верховної Ради з питання реформування лісового господарства.

Доповідає: Начальник Львівського ОУЛМГ А.М. Дейнека

  1. Про стан ведення мисливського господарства користувачами мисливських угідь у Львівській області

Доповідають: Начальник відділу охорони, захисту лісу та мисливського господарства Бурмас В.Р., заступник голови ГР Піско Б.Й. 

Детальніше: 26 грудня відбудеться засідання Громадської ради при Львівському ОУЛМГ