"Самбірський
лісгосп"

Get Adobe Flash player

Громадська рада

Громадська рада

Відбулося засідання Громадської ради при Львівському ОУЛМГ

  Сьогодні, 8 листопада, відбулося засідання Громадської ради при Львівському ОУЛМГ. Участь у засіданні взяли 44 члени.

 

   Важливим питанням на порядку денному було формування складу і обрання голів чотирьох постійних комісій: Лісового господарства, Зв'язків з громадськістю, Лісопромислового комплексу та Мисливського господарства. Відтак, головою Комісії з лісового господарства обрали Василя Репеха, головою Комісії зі зв'язків з громадськістю - Василя Масюка, головою Комісії з лісопромислового комплексу - Андрія Вовка і головою Комісії з мисливського господарства став Володимир Хомич.

   Також члени Громадської ради затвердили Положення про Громадську Раду при Львівському ОУЛМГ, обговорили організаційні та робочі питання і проблемні аспекти в організації взаємодії з громадськістю та засобами масової інформації.

 

http://www.lvivlis.gov.ua/uk/news/3358.html

08 листопада відбудеться засідання Громадської ради при Львівському ОУЛМГ

    08 листопада 2018 року об 10.00 год. в залі засідань управління відбудеться засідання Громадської ради при Львівському обласному управлінні лісового і мисливського господарства з наступним порядком денним:

  1. Затвердження положення про Громадську Раду при Львівському ОУЛМГ.
  2. Затвердження голів комісій (запропоновано створення 4-х комісій).
  3. Проблемні питання в організації взаємодії з громадськістю та засобами масової інформації.
  4. Різне.

Голова Громадської ради
при Львівському ОУЛМГ 
Степан Білас 

 

Відбулись установчі збори Громадської ради при Львівському ОУЛМГ

Сьогодні, 28 вересня 2018 року у приміщенні обласного управління відбулись установчі збори з формування нового складу Громадської ради при Львівському обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

Участь в установчих зборах взяли представники 63 громадських організацій та об’єднань, начальник Львівського ОУЛМГ Анатолій Дейнека, перший заступник начальника Ярослав Целень, головний інженер управління Юрій Громяк та директори державних лісогосподарських підприємств.

Відкрив та оголосив регламент роботи проведення установчих зборів уповноважений представник Лісівничої академії наук (ЛАН України), д.с.-г. наук, професор Степан Миклуш, який очолював  Громадську раду при Львівському ОУЛМ протягом 2-х попередніх скликань.

Детальніше: Відбулись установчі збори Громадської ради при Львівському ОУЛМГ

28 вересня відбудуться установчі збори по формуванню нового складу Громадської ради при Львівському ОУЛМГ

ОГОЛОШЕННЯ

щодо проведення установчих зборів по формуванню нового складу Громадської ради при Львівському обласному управлінні лісового та мисливського господарства

28 вересня 2018 року у залі засідань управління відбудуться установчі збори по формуванню нового складу Громадської ради при Львівському обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

Список учасників установчих зборів по формуванню нового складу Громадської ради при Львівському ОУЛМГ, відповідно до рішення засідання ініціативної групи додається за посиланням: 

www.lvivlis.gov.ua/uk/Public_Council/3287.html.

Час проведення: о 11.00год.

Місце проведення: м. Львів, вул. Яворницького, 8Б (2-гий поверх).

Формується новий склад Громадської ради при Львівському обласному управлінні лісового та мисливського господарства

ЗАТВЕРДЖЕНО
ініціативною групою 
17 липня 2018 року


ПОВІДОМЛЕННЯ
ініціативної групи з підготовки Установчих зборів з формування нового складу Громадської ради при Львівському обласному управлінню лісового та мисливського господарства

Установчі збори з формування нового складу громадської ради при Львівському обласному управлінню лісового та мисливського господарства відбудуться орієнтовно 25 вересня 2018 року.

Громадська рада при Львівському обласному управлінню лісового та мисливського господарства як тимчасово діючий колегіальний виборний консультативно-дорадчий орган утворюється на підставі постанови Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 (зі змінами) для забезпечення участі громадськості в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю органу виконавчої влади, налагодження ефективної взаємодії влади та громадськості, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики.

До складу громадської ради можуть бути обрані представники громадських об’єднань, релігійних, благодійних організацій, творчих спілок, професійних спілок та їх об’єднань, асоціацій, організацій роботодавців та їх об’єднань, недержавних засобів масової інформації (далі – інститути громадянського суспільства), які зареєстровані в установленому порядку і проводять діяльність на території України.

Детальніше: Формується новий склад Громадської ради при Львівському обласному управлінні лісового та...

На засіданні Громадської ради обговорили проблему всихання лісів та функціонування системи електронного обліку деревини на підприємствах Львівського ОУЛМГ

26 червня відбулось засідання Громадської ради при Львівському обласному управлінні лісового і мисливського господарства. Участь у засіданні взяли члени Громадської ради, перший заступник начальника Львівського ОУЛМГ Ярослав Целень, заступник начальника управління – головний інженер Громяк Ю.О., працівники обласного управління.

Перший заступник начальника Львівського ОУЛМГ Целень Я.П. поінформував Громадську раду про санітарний стан лісових насаджень та виконання заходів щодо ліквідації осередків масового всихання лісів. Так, кліматичні умови, останніх років, Львівської області є сприятливими для масового розмноження шкідників і хвороб лісу. Це в свою чергу призводить до значного зниження продуктивності і якісного складу лісів. Така ситуація вимагає удосконалення роботи спеціалізованої лісозахисної служби та лісогосподарських підприємств і їх підрозділів, пошуку нових методів боротьби з шкідливими явищами.

Детальніше: На засіданні Громадської ради обговорили проблему всихання лісів та функціонування системи...