ДСГП "Ліси України"

Філія «Самбірське лісове господарство»

Підведення підсумків роботи ДП «Самбірський лісгосп» за 1 півріччя 2019 року.

В ДП "Самбірський лісгосп" на місцях минулорічних зрубів  посаджено лісових культур на площі 54 га, сприяння природному поновленню проведено на площі 69 га. Загальні обсяги відтворення лісів склали 123 га.  Доповнення лісових культур попередніх років проведено на площі 82 га.  Станом на 01.07.2019 року заготовлено 32 кг лісового насіння, яке висіяно в лісорозсадниках підприємства для забезпечення садивним матеріалом основних лісоутворюючих порід лісокультурні роботи наступного року.

    За 1 півріччя 2019 року по підприємству заготовлено 16,8 тис. м3 деревини, в тому числі від рубок головного користування 15,0 тис. м3

    Реалізували 15,5 тис. м3 необробленої деревини на внутрішній ринок. На експорт реалізували 658 м3 пиломатеріалів обрізних. Обсяг реалізованої продукції за 6 місяців 2019 року склав 23,1 млн.грн.

   На нижньому складі деревини перероблено 1,4 тис.кбм. деревини  та випущено продукції переробки на суму 2,8 млн.грн.

    Весь процес, від заготівлі до реалізації лісопродукції, проводиться через Систему електронного обліку деревини. Вся деревина маркується і вивозиться виключно з бирками.

     Підприємство справно сплачує всі платежі до державного бюджету та місцевих бюджетів. За 1 півріччя 2019 року державним підприємством сплачено до державного та місцевих бюджетів 7,2 млн. грн.., Єдиного соціального внеску – 1,5 млн. грн. Сплачено в місцевий бюджет податок на землю – 393 тис.грн, в тому числі за лісові землі – 325 тис.грн. Рентної плати за використання лісових ресурсів сплачено 1,3 млн грн., в тому числі в місцевий бюджет 165 тис.грн.

   З метою збереження насаджень в належному санітарному стані та недопущення розвитку і розповсюдження шкідників та хвороб лісу протягом 6 місяців 2019 року були проведені рубки формування та оздоровлення лісів на площі 167  га, в тому числі санітарних рубок вибіркових на площі  18  га та рубок догляду (в тому числі на молодняках) на площі  147 га, та інших рубок пов’язаних з веденням лісового господарства -2 га

  Витрати на ведення лісового господарства становили – 9,5 млн.грн. Всі витрати пов’язані з веденням лісового господарства проводилися за рахунок власних коштів. Поступлень з державного бюджету не надходило.

 Більш детальна інформація, що стосується діяльності підприємства розміщена і оновлюється на сайті підприємства https://sambirlis.lviv.ua/publichnist/mekhanizmy-kontroliu.html  в рубриці «Механізми громадського контролю»

 

Прес-служба ДП «Самбірський лісгосп»