ДСГП "Ліси України"

Філія «Самбірське лісове господарство»

Робочі моменти спеціалістів ланки лісового відділу

Лісівники ДП «Самбірський лісгосп», згідно з графіком відводів, разом з активістами сіл Шегинівської ОТГ 01 липня 2020 року проводили відводи лісосік  рубок в Мостиському лісництві. Захід проводився  з метою ознайомлення громадськості з основними процесами роботи підприємства

Від якісного проведення робіт по відведенню лісосік залежить подальша робота підприємства. Відводи лісосік проводять спеціалісти ланки лісового відділу підприємства, які перед тим, як приїхати в ліс проводять підготовчі роботи: аналізують лісовпорядні документи та інші матеріали обліку лісового фонду підприємства і визначаються з площами, що підлягають під відведення лісу під лісогосподарські заходи. Усі ділянки підлягають детальному аналізу, з метою доцільності проведення того чи іншого лісогосподарського заходу.

  Ярослав Півторак, головний лісничий підприємства роз’яснив присутнім про усі лісогосподарські заходи, які проводять  на території даного лісництва. Зокрема, проведення догляду за молодняками, рубок переформування, рубок головного користування в тому числі вибіркової системи рубок, які проводяться згідно  чинного лісового законодавства, відповідно до «Правил рубок головного користування», затвердженого Міністерством юстиції України 26.01.2010 р. № 85/17380

    Головний лісничий зауважив, що підприємство  планує повністю відмовитися від суцільних рубок та перейти на вибіркову систему рубань лісу.

   Дискусія була досить жвавою, маємо надію, що активісти будуть з більшим розумінням ставитися до праці лісівників. 

  До відома. При заготівлі рубок головного користування та рубок догляду до бюджету Мостиського району сплачено рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів в сумі 859,7 тис. грн  за минулий рік  та  535,9 тис. грн за 6 місяців 2020 року.

Прибуткового податку – 460,9 тис. грн за 2019 рік  та  241,5 тис. грн  за 6 місяців 2020 року.

Земельного податку - 234,5 тис. грн за 2019 рік, 81,7 тис. грн за 6 місяців 2020 року.

 В загальному, сплачено до бюджету  Мостиського  району 1555,1 тис. грн. за  2019 рік  та за 6 місяців  2020 року -  859,1 тис. грн.

ДП "Самбірський лісгосп"