ДСГП "Ліси України"

Філія «Самбірське лісове господарство»

Взаємодія з громадськістю та ЗМІ за січень – червень 2020 року

На виконання рішення Львівської обласної ради від 16 лютого 2016 року № 77 «Про запровадження механізмів громадського контролю за використанням та відтворенням лісових ресурсів області» інформація, що стосується діяльності підприємства розміщена  і щомісячно оновлюється на сайті підприємства в рубриці 

Механізми громадського контролю

   З метою охоплення більшої кількості аудиторії створена сторінка підприємства в соціальній мережі Фейсбук «Sambirlisgosp Lisgosp» за посиланням https://www.facebook.com/sambirlisgosp.lisgosp.7 та Інстаграм під Ніком «sambirlis»

   За  період, січень-червень 2020 року  на сайті підприємства та в мережі Фейсбук було розміщено  255 статей, опубліковано 6 публікацій в районних газетах.

   Протягом  даного періоду  з органами місцевого самоврядування, громадськістю було проведено 59 зустрічей, на яких було обговорено  ряд питань, зокрема:

  1. Заплановані  лісогосподарські заходи на 2020 рік
  2. Дотримання правил пожежної безпеки в лісах підприємства та збільшення розмірів штрафів за порушення вимог пожежної безпеки в лісі.
  3. Недопущення засмічення лісових масивів побутовими відходами
  4. Охорона лісових масивів від самовільних рубок та розміри штрафів за самовільні порубки лісу.
  5. Правила виписки жителям прилеглих територій дров паливних та іншої лісопродукції
  6. Інші питання komynikaciya062020.pdf

В рубриці "Громадські слухання", за посиланням https://sambirlis.lviv.ua/index.php?option=com_content&view=category&id=76&Itemid=157 розміщена інформація щодо ознайомлення місцевих громад з  проведенням  рубок головного користування та рубок формування та оздоровлення лісів та інших лісогосподарських заходів на 2020 рік.

  Цьогоріч,  Міністерство енергетики та захисту довкілля спільно з Державним агентством лісових ресурсів України започаткували масштабну Всеукраїнську акцію «ВІДНОВЛЮЄМО ЛІСИ РАЗОМ», яка традиційно мала розпочатися 21 березня. Акція була створена для залучення громадськості, представників органів влади, засобів масової інформації до спільного відтворення лісів,  з метою привернення уваги громадськості до праці лісівників, поінформованості суспільства щодо важливості та необхідності проведення лісогосподарських заходів, поширення знань про ліс, виховання у молодого покоління шанобливого ставлення до природи тощо.     У зв’язку з поширенням  на території України коронавірусної  інфекції COVID-19  було заборонено проведення усіх масових акцій.  Ліс лісівники посадили самі,  адже садити ліс потрібно вчасно, коли ще тримається волога в ґрунті, щоб саджанці добре прижилися. Сподіваємося на плідну співпрацю з громадськістю на наступний рік.

  Довідково. Інформація про фінансово-економічну діяльність підприємства розміщена за посиланням  https://sambirlis.lviv.ua/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=28&Itemid=35

            Пресслужба ДП «Самбірський лісгосп»