ДСГП "Ліси України"

Філія «Самбірське лісове господарство»

В лісових угіддях ДП «Самбірський лісгосп» працівники ГУ ДСНС у Львівській області проводять перевірки щодо додержання законодавства у сфері техногенної та пожежної безпеки

З 11 серпня 2020 року працівники Головного управління ДСНС України у Львівській області, спільно з працівниками державної лісової охорони ДП «Самбірський лісгосп» проводять обстеження готовності лісових угідь, опорних пунктів підприємства щодо забезпечення техногенної та пожежної безпеки в лісах Львівщини.

Лісівниками та рятувальниками вже перевірено лісові угіддя Черхавського, Рудківського та Дублянського лісництв підприємства, що знаходяться на території Самбірського району та Підбузьке та Опацьке лісництва Дрогобицького району. Було перевірено наявність та стан попереджувальних знаків на даних територіях, стан під’їзних доріг до лісових масивів, пожежних водоймищ, поновлення мінералізованих протипожежних смуг та розроблення інших заходів та дій працівників державної лісової охорони підприємства на випадок виникнення пожежі в лісі.

Сьогодні, 12 серпня перевіряються лісництва підприємства Мостиського району, де знаходяться лісові угіддя Мостиського, Крукеницького та Судововишнянського лісництв.

Перевірка триватиме до 14 серпня 2020 року в усіх структурних підрозділах підприємства.

Лісівники ДП «Самбірський лісгосп» наголошують!!Шановні громадяни!У Львівській області і надалі спостерігається висока пожежна небезпека!

Дотримуйтеся правил пожежної безпеки в лісі і за найменшої підозри на загоряння, телефонуйте за номером 101

    

 Пресслужба ДП "Самбірський лісгосп"