ДСГП "Ліси України"

Філія «Самбірське лісове господарство»

Комунікація ДП «Самбірський лісгосп» з громадськістю та ЗМІ за 9 місяців 2020 року

На виконання рішення Львівської обласної ради від 16 лютого 2016 року № 77 «Про запровадження механізмів громадського контролю за використанням та відтворенням лісових ресурсів області» інформація, що стосується діяльності підприємства розміщена  і щомісячно оновлюється на офіційному сайті підприємства в рубриці Механізми громадського контролю

   За  період, січень-вересень 2020 року  на сайті підприємства та в мережі Фейсбук було розміщено  348 статей, опубліковано 6 публікацій в районних газетах.

  Протягом  даного періоду  з органами місцевого самоврядування, громадськістю було проведено 75 зустрічей, на яких було обговорено  ряд питань, зокрема заплановані  лісогосподарські заходи на 2020 рік

В рубриці "Громадські слухання", за посиланням https://sambirlis.lviv.ua/index.php?option=com_content&view=category&id=76&Itemid=157 розміщена інформація щодо ознайомлення місцевих громад з  проведенням  рубок головного користування та рубок формування та оздоровлення лісів та інших лісогосподарських заходів на 2020 рік.

  Цьогоріч,  Міністерство захисту довкілля  та природних ресурсів України, Благодійної організації «Озеленення України» спільно з Державним агентством лісових ресурсів України провели Всеукраїнську акцію «1 мільйон дерев за 24 години». Акція з осіннього висаджування проходила одночасно у всіх областях країни в суботу, 17 жовтня.

   В ДП «Самбірський лісгосп» в цей день садили дерева на трьох ділянках. Лісівники підприємства разом з громадськістю, представниками місцевої влади Мостищини та Городоччини, учнями  Мостиського шкільного лісництва висадили 9,6 тисячі дерев дуба звичайного і сосни звичайної і долучилися до встановлення рекорду України. В посадці молодого лісу взяли участь понад 50 осіб.

  Одночасно з метою ознайомлення громадськості з основними процесами роботи підприємства проводилися зустрічі керівництва та відповідальних працівників підприємства з активістами. Так, в липня місяці громадськість Шегинівської громади були запрошені на відводи лісосік в Мостиське лісництво і мали можливість на власні очі побачити цей процес. 20 жовтня активісти Мостищини побували на ділянках,  де лісівники посадили молодий ліс та  довідатися  про заходи з  лісовідновлення на підприємстві і отримали відповіді на усі інші питання, які цікавлять громадськість.

Зрозуміло, що для тих, то не знайомий зі специфікою лісогосподарської діяльності важко усвідомити і оцінити її важливість та об’єм праці лісівників.

Пресслужба ДП "Самбірський лісгосп"