ДСГП "Ліси України"

Філія «Самбірське лісове господарство»

Ні на мить не забувати про безпеку праці…

  03 - 04 березня 2021 року, з метою проведення оперативного контролю з охорони праці IV рівня головним спеціалістом відділу лісових ресурсів, машин та технологій Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства Степанишином В.М., в присутності головного інженера ДП «Самбірський лісгосп» Ковталіва В.Є., інженера з охорони праці Василяк О.С. проведено перевірку стану охорони праці в структурних підрозділах ДП «Самбірський лісгосп»

 За результатами проведеної перевірки Василь Михайлович  Степанишин  на розширеній нараді підприємства розповів про стан охорони праці в перевірених об’єктах підприємства та розповів про нові зміни, які відбуваються у сфері охорони праці.

  Зокрема,  мова йшла про зміни дозвільно-декларативної системи виконання робіт підвищеної небезпеки та експлуатації механізмів. Кабінет Міністрів України постановою № 77 від 03 лютого 2021 року затвердив новий Перелік машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки та вніс зміни до постанов КМУ  № 725  від 25 серпня 2010 р. та № 1107 від 26 жовтня 2011 р. в частині здійснення декларування певних видів господарської діяльності та надання дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та експлуатацію машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки.

 «Але які б зміни не відбувалися, потрібно ні на мить не забувати про безпеку праці й завжди залишатися людьми», -  наголосив Василь Михайлович.

 

Василяк О.С., інженер з охорони праці ДП "Самбірський лісгосп"