Державне підприємство

"Самбірське лісове господарство"

Державним підприємством «Самбірське лісове господарство» за 6 місяців 2021 року проведено основні роботи із лісокультурного виробництва.

 Протягом весняного періоду відтворено лісів  на землях лісового фонду загальною площею 30,7 га, з них посаджено лісових культур на площі 10,5 га, проведено сприяння природному поновленню на площі 20,2 га.

Для лісовідновлення використали понад 70,3 тисячі саджанців, вирощених в  теплицях та розсадниках лісництв. Висаджено дуба звичайного – 41,2 тис. шт., сосни звичайної – 16,6 тис.шт., ялиці білої – 9,6 тис.шт,  інших порід - 2,9 тис.шт.

Доповнення лісових культур  торішніх років проведено на площі 55,8 га. Для доповнення лісових культур використали  22,3 тисячі саджанців  

В розсадниках підприємства посіяно 2987,5 кг лісового насіння, з них хвойних порід – 20,5 кг, листяних порід –2967 кг. З якісного насіння виростуть сіянці  та саджанці для посадки молодого лісу майбутніх років.

На сьогодні, основна робота лісівників ДП «Самбірський лісгосп» зосереджена на механізованому та ручному догляді за лісовими культурами Своєчасний догляд – запорука доброї приживлюваності й швидкого росту молодих дерев, а знищення бур’янів зменшує ймовірність поширення вогню в лісових масивах підприємства.

  В лісництвах проводять догляди і на цьогорічних посадках лісових культур, і на створених у попередні роки. На підприємстві за 6 місяців поточного року  догляди  лісових культур та природного поновлення проведено на площі 95,6 га. 

В. Красневич, провідний інженер лісових культур ДП «Самбірський лісгосп»