ДСГП "Ліси України"

Філія «Самбірське лісове господарство»

АНОНС: РОЗРОБЛЯЮТЬСЯ НОВІ ПРАВИЛА З ОХОРОНИ ПРАЦІ ДЛЯ ПРАЦІВНИКІВ ЛІСОВОЇ ГАЛУЗІ

29-30 липня 2021 у м. Боярка Київської області в приміщенні Українського центру підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів лісового господарства «Укрцентркадриліс» відбулася семінар-нарада за участю представників Держпраці, Держлісагентства та фахівців територіальних органів Держпраці, що здійснюють державний нагляд суб’єктів господарювання лісової галузі.

На цьому заході під керівництвом заступника директора департаменту – начальника відділу нагляду в АПК та СКС департаменту нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Державної служби України з питань праці Миколи Радіонова обговорювали проєкт «Мінімальних вимог безпеки та здоров’я на роботі працівників лісового господарства та лісової промисловості».

Про перебіг розробки, внесення та опрацювання зауважень до цього нормативно-правового акту з охорони праці доповів Роман Гора – завідувач наукового відділу нормативно-правового забезпечення Національного науково-дослідного інституту промислової безпеки та охорони праці, організації, яка розробляє документ.