Державне підприємство

"Самбірське лісове господарство"

Відповідальними працівниками ДП «Самбірський лісгосп» проводяться робочі зустрічі з керівництвом громад Яворівського району щодо шляхів виконання завдань масштабного заліснення України

Президент України Володимир Зеленський, 7 червня цього року на Всеукраїнському форумі «Україна – 30.Екологія» підписав Указ «Про деякі заходи щодо збереження та відтворення лісів» № 228/2021, згідно з яким ініціював всеукраїнську екологічну Програму масштабного заліснення України на ближчі роки

Оскільки, Програма є державною, до її виконання залучаються усі лісокористувачі та власники лісів України.

Відповідно до даного Указу та Протоколу робочої наради, яка відбулася  в стінах Львівської  обласної державної адміністрації 29 липня  2021 року за участі директора Департаменту екології та природних ресурсів  Р. Гречаника, начальника Львівського ОУЛМГ А.Дейнеки, начальника ГУ Держгеокадастру у Львівській області А.Кавецького, Головами районних адміністрацій та Головами ОТГ, державні лісогосподарські підприємства Львівської області  спільно з об’єднаними територіальними громадами опрацьовують землевпорядні матеріали щодо можливості виділення нових земель для лісорозведення.

Головам ОТГ доручено розробити місцеві програми щодо масштабного заліснення територіальних громад  та забезпечити проведення інвентаризації лісових ресурсів, що знаходяться на території територіальних громад на підставі наявних матеріалів лісовпорядкування. Для цього в територіальних громадах будуть створені міжвідомчі комісії за участі спеціалістів Держгеокадастру, постійних лісокористувачів і Львівської державної лісовпорядної експедиції.

   По даних питаннях, керівництво ДП «Самбірський лісгосп» 09 серпня вже провели робочу зустріч з Головою Ралівської ОТГ Самбірського району Любов Ковалик.

 10-12 серпня  були проведені зустрічі з керівництвом громад Яворівського району в межах господарювання підприємства, щодо шляхів виконання завдань, покладених Указом Президента.

  Представник ДП «Самбірський лісгосп» головний лісничий Ярослав Півторак,  зустрівся з Головою Мостиської територіальної громади Мирославою Пельц та начальником земельного відділу Мостиської громади Романом Пристацьким,  в.о. сільського голови Шегинівської громади Оксаною Павуцьо та секретарем Судововишнянської громади Іваном Воїнським.

 

  Лісівники Самбірського лісгоспу готові брати  участь у розробці місцевих програм щодо збільшення лісистості земель територіальних громад та інвентаризації лісових ресурсів, що знаходяться на території об’єднаних територіальних громад.

Пресслужба ДП "Самбірський лісгосп"