ДСГП "Ліси України"

Філія «Самбірське лісове господарство»

Підсумки Акції «Створюємо ліси разом», в рамках Програми Президента «Зелена країна»

«Формування у молодого покоління нового світогляду на природні та екологічні проблеми, залучення учнівської молоді  та громадськості до садіння лісу та збереження довкілля». З цією метою по всій Україні  та безпосередньо в ДП «Самбірський лісгосп» проведено Акцію «Створюємо ліси разом», яка проходила за ініціативи Держлісагентства та в рамках  Програми Президента України «Зелена країна», яка проходила з 01 жовтня по 30 листопада  2021 року.

Такої активності охочих долучитися до садіння лісу лісівники ще не пам’ятають. Проведення майстер-класів з дітьми, садіння дерев  лісівники провели на території Арламівськоволянської школи,  де здобувають знання природолюби - вихованці Мостиського шкільного лісництва «Паросток».

Разом з педагогами та учнями озеленили територію Рудківської СЗШ ім. В.Жеребного та ЗОШ  села Чайковичі новими деревами та кущами.

За ініціативи старости села Опака Михайла Якуца лісівники Опацького лісництва з представниками Східницької громади висадили 30 туй та 10 саджанців ялини біля Будинку культури в селі Опака.  

50 туй  тепер надаватимуть особливого естетичного вигляду і  стадіону в селі Бабина Новокалинівської громади, який озеленили працівники Дублянського лісництва та ініціативні жителі села. Надали також посадковий матеріал для озеленення спортивного майданчика школи в м. Рудках

Озеленення навчальних закладів та інших соціальних об’єктів проведено на площі 4,8 га, де висаджено 175  кущів та дерев, які стануть окрасою даних територій

На території підприємства в разом з лісівниками  висаджували дерева громадськість села Блажів та учні Блажівської школи Самбірського району.

 Кипіла робота і на Яворівщині. Садити ліс в 10 кварталі Мостиського лісництва приїхали адміністрація та педагогічний колектив Самбірської гімназії.

На території лісгоспу  в рамках Акції посаджено понад 32 тисячі саджанців основних лісоутворюючих порід на площі 15,6 га

Разом з основними роботами по садінню лісу  лісівники провели 8 лекцій з учнівською молоддю в школах, щоб заохотити  їх до добрих справ, до  доброго ставлення до природи, до всього живого, що нас оточує.

Приємно бачити таких ініціативних, активних людей, які готові підкотити рукава і долучитися до доброї справи, за що керівництво підприємства їм безмежно вдячні.

Пресслужба ДП "Самбірський лісгосп"