ДСГП "Ліси України"

Філія «Самбірське лісове господарство»

21 березня – Всесвітній день лісів.

21 березня відзначають Всесвітній день лісів за роль і значення лісів та лісового господарства в житті суспільства.

Цю традицію було започатковано в 1971 році під час загальних зборів Європейської конфедерації сільського господарства, на яких було обговорено важливість вміння цінувати значення власних лісових ресурсів. Так і зародилася ідея проголошення Всесвітнього дня лісів, яка одразу ж була підтримана Продовольчою та сільськогосподарською організацією ООН (ФАО).

В сьогоднішніх реаліях ліс – відіграє надзвичайно важливе  стратегічне значення для оборони країни. Сьогодні, лісівники  забезпечують дровами блокпости, військові частини, надають лісо - та пиломатеріали для укриттів та бомбосховищ, будь-яку допомогу нашим Збройним силам України, щоб укріпити наші позиції і не дати ворогу перемогти.

Поряд з тим ліс потрібно охороняти від пожеж. Минулої доби  на Львівщині  через недобросовісних паліїв сухостою знищено 27 гектарів землі, ліквідовано 82 пожежі рятувальниками. Лісівники проводять постійне патрулювання, щоб не допустити поширення вогню з відкритих ділянок, полів на  лісові масиви.

Разом з тим готуємося до весняного садіння лісу. Заплановано відтворення лісів на площі 55,4 га  з них лісорозведення на площі 33,4 га.

  Кожний на своєму місці, пліч –о - пліч до спільної перемоги.

 

Пресслужба ДП "Самбірський лісгосп"