ДСГП "Ліси України"

Філія «Самбірське лісове господарство»

28 квітня - Всесвітній день охорони праці

  Міжнародна організація праці (МОП) оголосила 28 квітня Всесвітнім днем охорони  праці з метою привернення уваги світової громадськості до масштабів проблеми та до створення і просування культури охорони праці, яка може сприяти зниженню щорічної смертності на робочому місці.   

  Відповідно до Указу Президента України від 18.08.2006 року № 685/2006, щороку 28 квітня у Всесвітній день охорони праці в Україні відзначається День охорони праці.

    Міжнародна організація праці підкреслила, що наявність надійної системи охорони праці, що включає конструктивну участь урядів, роботодавців, працівників та суб’єктів охорони здоров’я та всіх відповідних сторін на національному  рівні та рівні підприємства має вирішальне значення для захисту умов праці та забезпечення безпеки і здоров’я працівників. Саме тому девіз Всесвітнього дня охорони праці – 2022: «Формуємо разом позитивну культуру безпеки та здоров’я» (World Day for Safety and Health at Work 2022 – Act together to build a positive safety and health culture).

Служба охорони праці ДП "Самбірський лісгосп"