Державне підприємство

"Самбірське лісове господарство"

Цієї весни лісокультурна кампанія в Самбірському лісгоспу пройшла в особливих умовах. Однак, відтворення лісів відбулося вчасно, в повному обсязі.

Для визначення якості виконаних лісокультурних робіт у ДП «Самбірський лісгосп» з 2 по 25 травня  2022 року проведено технічне приймання створених об’єктів лісокультурного виробництва в структурних підрозділах підприємства.

Цю щорічну процедуру проводять із визначення якості лісових культур та відповідності проекту лісових культур, яка проводиться комісією підприємства у складі представників лісгоспу та лісництв.

Під час технічного приймання перевіряють якість підготовки ґрунту, визначають метод і спосіб створення лісових культур, глибину та густоту садіння, якість садивного матеріалу та інші норм  створення лісових культур.

Відповідно до матеріалів технічного приймання лісових культур,  цієї весни, у лісництвах Самбірського лісгоспу,  проведено відтворення лісів на площі 129,2 га, в томі числі створення лісових культур  на площі – 49,2 га. сприяння природному поновленню лісів забезпечене на площі – 80 га. Лісорозведення (створення нових лісів) проведено на площі 23 га, де  посаджено понад 67 тисяч саджанців основних лісоутворюючих культур.

Доповнено лісові культури попередніх років створення на площі 119,6 га

Посів у лісових розсадниках проведено на площі 0,2 га

В загальному,  якість відтворення лісів можна схарактеризувати  як «добре»

 

Відділ лісового господарства ДП "Самбірський лісгосп"