Державне підприємство

"Самбірське лісове господарство"

Інформація про роботу рейдової бригади ДП «Самбірський лісгосп» за травень місяць 2022 р.

 Збереження лісу від самовільних рубок, порушення правил пожежної безпеки в лісі  є одним з напрямків роботи лісової охорони  ДП «Самбірський лісгосп». Задля цього, рейдовою бригадою підприємства регулярно проводяться рейди  в лісах для запобігання лісопорушенням та контролю за дотриманням лісового та природоохоронного законодавства України

   В травні 2022 року в лісових масивах підприємства проведено 9 рейдів рейдовими бригадами Самбірського лісгоспу, надлісництва Старий Самбір та надлісництва Турка, згідно з якими складено 3 протоколи на лісопорушників, які здійснили незаконну рубку дерев на загальну  кубомасу 4,71 м  та завдали шкоди лісовому господарстві на суму 33,5 тис. грн. По двох випадках, лісопорушники визнали себе винними та сплатили заподіяну шкоду і штраф, матеріали по одному випадку направлені у районний відділ поліції для подальшого розслідування.

 Підсумовуючи проведену роботу за 5 місяців 2022 року, рейдовою бригадою підприємства проведено  34  рейди, з них 16 рейдів проведено в Самбірському лісгоспі, 7 рейдів в лісових масивах надлісництва Старий Самбір, 11 рейдів в  надлісництві Турка

 З початку року,   виявлено 10  випадків незаконних порубок лісу, загальною кубомасою 14,81  м.  Сума завданих лісовому господарству  шкоди становить 125,2 тис. грн. Накладено штрафів на загальну суму 5100 грн.  

     Матеріали по двох  випадках   направлені  у районний відділ поліції для розслідування і притягнення винних до відповідальності.

 

Відділ охорони та захисту лісу ДП "Самбірський лісгосп"