ДСГП "Ліси України"

Філія «Самбірське лісове господарство»

На 90-му році життя перестало битися серце ветерана лісової галузі – Володимира Івановича Пристая

На 90-му році життя перестало битися серце ветерана лісової галузі – Володимира Івановича Пристая, людини невичерпної енергії, позитиву, хорошої вдачі, спеціаліста, який передав свої знання не одному молодому спеціалісту лісової господарки, Людини, яку з теплом згадує кожний працівник Самбірського лісгоспу і не тільки, який вмів надати слушну пораду спеціалістам та вселити віру в свої сили молодим юнакам, які тільки ставали на лісівничу стежку.

Народився Володимир Іванович 23 лютого 1933 року в м. Самборі, Львівської області. У 1955 році закінчив Львівський лісотехнічний інститут та здобув кваліфікацію інженера лісового господарства. Почав свій трудовий шлях з посади помічника лісничого Турківського лісництва Турківського лісгоспу з серпня 1955 року. Працював помічником лісничого, згодом лісничим Нижньогогаївського лісництва Дрогобицького лісгоспу та лісничим Підбузького лісництва Дрогобицького лісгоспзагу, де згодом на посаді головного лісничого Дрогобицького лісгоспзагу. З вересня 1972 року по травень 1994 року – головний лісничий Самбірського лісгоспзагу. Ще тривалий час надавав підприємству консультативну допомогу з питань ведення лісового господарства.

 Під безпосереднім керівництвом Володимира Івановича засновано ландшафтний заповідник місцевого значення «Кошів у 1984 році, заповідне урочище «Підбуж» та  заповідне урочище «Корналовичі у тому ж році, також закладено круговий розсадник у Підбузькому лісництві за методом чеського лісівника  Котешовця, введено в експлуатацію базовий лісорозсадник в Комарнівському лісництві.

 Колектив ДП «Самбірський лісгосп» висловлює щирі співчуття доньці покійного - головному економісту ДП «Самбірський лісгосп» Оксані Володимирівні Юзефович з приводу втрати свого батька, наставника та життєвого порадника  та всій родині покійного.

Парастас - 11 серпня о 18-00 год.

Похорон відбудеться у п’ятницю  12 серпня о 15-00 год.  за адресою м.Самбір, вул.Шашкевича,98