ДСГП "Ліси України"

Філія «Самбірське лісове господарство»

Цьогоріч, День працівника лісу зустрічаємо дещо в іншому форматі, без лишнього галасу та святкувань.

Напередодні професійного свята працівників лісового господарства, 16 вересня 2022 року в адміністративному корпусі ДП «Самбірський лісгосп» відбулася нарада за участю керівництва та працівників підприємства. На урочистості були запрошені комендант Самбірської районної адміністрації Оксана Галюлько та керівник Самбірської районної військової адміністрації Іван Ільчишин, який виступив з привітальним словом до працівників підприємства, побажавши лісівникам натхнення до праці і віри у перемогу над ворогом та прекрасне майбутнє, як України, так і лісової галузі зокрема. 

      З вітальним словом до присутніх звернувся директор лісгоспу Ігор Ярема привітавши колектив з святом і побажавши усім мирного неба, мудрості і терпіння.

   «24 лютого – дата яка закарбувалася в пам’яті кожного українця, і поділила життя на до і після У зв’язку російською агресією, війною, яка застала нас зненацька, розгубленістю, як жити далі,  страхом за своє життя і життя своїх дітей, але вірою в Збройні сили України працівники продовжують працювати на спільну перемогу над ворогом. Підприємство працює в нових реаліях роботи в воєнний стан, але дякуючи Богу і Матінці Божій, підприємство підійшло до професійного свята з належними високими показниками» - зазначив Ігор Іванович.

 Обсяг реалізації продукції зріс на 58 млн. грн. в порівнянні до відповідного періоду минулого року. Це дуже гарний показник, який дав можливість підприємству придбати нову техніку, поповнити основні засоби. Виконані основні техніко-економічні показники. Проведено рубок формування і оздоровлення лісів на площі 1749 га із заготівлею 56,5 тис. м3 ліквідної деревини, 18,2 тис. м3 деревини заготовлено від рубок головного користування.

     За 8 місяців 2022 року сплачено в державний та місцеві бюджети  79 мільйонів 208 тисяч гривень податку, в тому числі Єдиного соціального внеску понад 16 мільйонів гривень.

      Продовжуємо реалізовувати програму Президента України «Зелена країна». З початку року проведено відтворення лісів на площі 130,6 га, з них створено лісових культур на площі 49,2 га, забезпечено сприяння природному поновленню на площі 81,4 га. Лісорозведення (створення нових лісів на землях, що раніше не були зайняті лісом) проведено на площі 23 га, де посаджено понад 67 тисяч саджанців основних лісоутворюючих культур.

    Відбулись значні структурні зміни підприємства. З початку року,  до ДП «Самбірське ЛГ» у рамках реформування лісової галузі приєднано ДП «Турківське ЛГ» та частину території ДП «Боринське ЛГ». Згодом, приєднано   ДП «Старосамбірське ЛМГ». З початку року працюємо новим складом, але добре налагоджена комунікація між всіма виробничими та структурними підрозділами дала свої позитивні результати.

     Не менш важливим для підприємства залишається надання лісоматеріалів, пиломатеріалів, дров паливних Збройним силам України, військовим адміністраціям, виконання поставлених мобілізаційних завдань заради досягнення спільної перемоги.

    Зараз, важливим питанням залишається забезпечення населення та соціальну сферу дровами паливними для опалення. Для населення та соціальну сферу надано 15,0 тис. м3 дров паливних.  Ажіотаж на дрова паливні  не спадає, а наростає швидкими темпами. Лісівники роблять все можливе, щоб забезпечити усіх, хто звернувся в контору чи лісництво на придбання дров паливних для опалення.

   Після привітальних слів з нагоди свята працівники підприємства були відзначені нагородами та Почесними Грамотами.

                                                                                                                             Пресслужба ДП "Самбірський лісгосп"