ДСГП "Ліси України"

Філія «Самбірське лісове господарство»

Єгерська служба ДП «Самбірський лісгосп» заготовляють корми для підгодівлі звірів в зимовий період.

Зараз осінь, а отже час подбати про підгодівлю звірини в зимовий період. Саме цим активно займається єгерська служба ДП «Самбірський лісгосп»

Наразі,  для підгодівлі диких звірів власними силами єгерської служби заготовлено 3600 кг  сіна та  3320 штук  кормових віників, закуплено 1850 кг кукурудзи та 2150 кг вівса. Крім того, відремонтовано та відновлено до зими 13 годівниць та виготовлено 5 нових.

Заготовлені деревні віники, сіно та інші «ласощі для звірів» будуть зберігатися в сховищах до початку настання холодів, а з приходом сніжної погоди, коли звірина  в лісі найбільше потребують допомоги людини будуть розкладені єгерською службою підприємства вздовж доріг та у спеціальних місцях,  які є найбільш доступні для тварин. Така допомога допомагає звірині успішно пережити люті морози . Диких тварин не годують усю зиму, а лише тоді, коли складні погодні умови не дозволяють їм добути харчі самостійно.

Мисливське господарство в лісгоспі ведеться  на площі 35,3 тис.га.

Мисливсько-єгерська служба підприємства  має у своєму складі 6 єгерів, якою керують міжрайонний мисливствознавець ДП «Самбірський лісгосп»»  Анатолій Затварський та провідний мисливствознавець надлісництва Старий Самбір  Ярослав  Волосянський

Працівники егерської служби ДП «Самбірський лісгосп» здійснюють обхід у межах 12 лісництв.

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Міжрайонний мисливствознавець ДП «Самбірське ЛГ» А. Затварський