ДСГП "Ліси України"

Філія «Самбірське лісове господарство»

Начальник Львівського обласного управління лісового і мисливського господарства Анатолій Дейнека представив колективу Самбірського лісгоспу нового директора.

13 жовтня в державному підприємстві «Самбірське лісове господарство» відбулося представлення новопризначеного керівника колективові даного підприємства. Директором державного підприємства «Самбірське лісове господарство» призначено Юрія Михайловича Мрочко.

На нараду, яку очолив начальник Львівського обласного управління лісового і мисливського господарства  Анатолій Михайлович Дейнека були запрошені Голова  Самбірської військової державної адміністрації  Іван Іванович Ільчишин та заступник Голови Львівської обласної військової адміністрації Юрій Богданович Бучко.

Начальник Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства Анатолій Дейнека  ознайомив присутніх із наказом Державного агентства лісових ресурсів України про призначення директором Юрія Михайловича та привітав нового директора побажавши йому успіхів у трудовій діяльності, якісних і позитивних змін у роботі, нових звершень та досягнень.

 Юрій Михайлович  подякував  усім  за високу довіру та запевнив присутніх, що докладе всіх зусиль  для високоефективної роботи Самбірського  лісгоспу.
Велика подяка була висловлена колишньому директору ДП «Самбірський лісгосп» Ігорю Івановичу Яремі  за багаторічну  і успішну  роботу на посаді директора підприємства з 1998 року, який не зважаючи на всі трудності, як в лісовій галузі, так і в державі вміло тримав свій колектив на плаву, який  зарекомендував себе як успішний та висококваліфікований керівник з гострим розумом і добрим серцем та нагороджено Нагрудним знаком Державного агентства лісових ресурсів України «Відмінник лісового господарства України» та Почесною Грамотою Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства.
        Після представлення  було розглянуто  основні  виробничі питання підприємства та перспективи розвитку лісової галузі. 

        На завершення наради Анатолій Михайлович  ще раз  подякував  Ігорю Івановичу за успішну роботу, а новому директору Юрію Михайловичу побажав бути  вмілим керівником і успішно працювати на розвиток підприємства.

 

Довідково. Юрій  Мрочко, 1971 р.н. працює в лісовому господарстві з 1993 року. Розпочав свою трудову діяльність з посади інженера по охороні і захисту лісу Боринського селекційного держлісгоспу. З 1997 року по 1999 рік працював на посаді начальника Боринського селекційного держлісгоспу. З жовтня 2000 року призначений на посаду лісничого Верхньовисоцього лісництва, у 2002 році переведений на посаду головного інженера Боринського держлісгоспу, згодом у 2003 року переведений на посаду головного лісничого цього ж держлісгоспу. У 2010 році призначений на посаду директора ДП «Старосамбірське лісомисливське господарство».

З 01 лютого 2022 року по 12 жовтня 2022 року -  заступником директора – керуючим відокремленим виробничим підрозділом «Надлісництво Старий Самбір» ДП «Самбірське лісове господарство»

Пресслужба ДП "Самбірське ЛГ"