ДСГП "Ліси України"

Філія «Самбірське лісове господарство»

«Ліси єдності» - захід, який поєднав людей заради спільної мети. 💙💛

IT компанія «Сігма» та волонтери із бригади «Політех», вимушені переселенці з Харківщини та Донеччини, громадські активісти за ініціативи громадської організації «Добро.Дій» 15 жовтня на лісовій ділянці в кварталі 10 Мостиського лісництва, неподалік населеного пункту «Соколя» садили дуб звичайний та ялину європейську.
🌿Ще 3,5 тисячі молодих дерев потягнулися до сонечка в честь Героям України, які полягли за наш спокій, за віру в Вільну Незалежну Україну.
☘️Чисте повітря, екскурсії по лісі, смачна грибна юшка, розповіді працівників лісництва про щоденну працю лісівників від процесу садіння лісу до догляду за ними, від заготівлі деревини до її реалізації споживачам, забезпечення дровами населення та надання деревини для потреб ЗСУ вплинули  на всіх по особливому, можливо  навіть хтось з присутніх вперше на роботу лісівників подивився під іншим кутом бачення.
 
🌱Якісно виконана робота під керівництвом лісівників Мостиського лісництва була зроблена на всі 💯 Учасники заходу, які змушені були покинути свої домівки через бойові дії, забувши на мить про пережите почували себе вільно і невимушено, наче діти.
 
 
Працівники Мостиського лісництва дякують усім учасникам, Добро.Дій. Ви неймовірні❤️
 
Пресслужба ДП «Самбірський лісгосп»