Осінь буває різною... Але цього року учні 10 класу ОЗ "Рудківська СЗШ І-ІІІ ступенів ім.В.Жеребного" по-іншому дивляться на світ... І цінують все по-іншому!
Наукове розуміння природи, здатність застосовувати його в практичній діяльності, здатність до пошуку привели школярів в Рудківський дендропарк на урок біології.
Насолоджуємось жовто-червоним падолистом і вивчаємо біорізноманіття нашої планети, як наслідок еволюції - рослини.
У вологих місцях лісу знаходимо багаторічні мохи, хвощі, яскраво-зелені папороті з великими листками вайями.
...Живе посеред нас краса, живе не десь, а тут близенько. І це наші голонасінні рослини: сосни, ялини, ялиці, модрини, тис ягідний, гінкго дволопатеве.
Десятикласники досліджують покритонасінні рослини, їх видовий склад, проводять екологічний моніторинг.
Осіння краса зачаровує! А це тюльпанове дерево, магнолія кобус, ялівець козацький, бук лісовий, дуб червоний.
Здобуваємо знання, поєднуємо їх з практикою, незважаючи на жодні труднощі.
Сьогоднішній лагідний теплий день подарував нам надію, посмішки, а головне віру в Перемогу! І вона буде обов'язково! Ми знаємо!
Оксана ПАЦУЛА, вчитель біології ОЗ "Рудківська СЗШ І-ІІІ ступенів ім.В. Жеребного"