ДСГП "Ліси України"

Філія «Самбірське лісове господарство»

У ДП "Самбірське ЛГ" відбувся молебень біля фігури Матері Божої

 Сьогодні, у Дмитрів день, на території адмінбудівлі ДП «Самбірське лісове господарство» біля фігури Матері Божої відбувся молебень за здоров’я усіх працівників підприємства та усіх хто захищає нашу Батьківщину. Відслужив молебень отець Флор Дашинич з Собору Покрови Пресвятої Богородиці м. Самбора.
 
   Після завершення моління у своєму слові отець Флор звернув увагу, що 15 років тому він стояв на цьому місці і освячував Фігуру Матері Божої - оберіг і місце молитви всього колективу Самбірського лісгоспу.
 
  «Підтримка Матері Божої оберігає наш колектив впродовж цього часу, допомагає успішно вести справи, справлятися з обставинами, адже були моменти справді дуже важкі і лише опіка Матінки Божої, щира молитва і зібраність колективу дала змогу гідно вийти з усіх робочих і життєвих негараздів», - зауважив Ігор Ярема у своєму виступі.
 
Фігуру Матері Божої встановили та освятили ще в далекому 2007 року, з того часу територію біля фігурки працівники підприємства старанно впорядковують, озеленюють, прикрашають квітами. До Матері Божої Марії щодня схиляють свої голови в молитві працівники підприємства та місцеві жителі з вулиці Коновальця, приносячи щоразу свіжі квіти в знак великої вдячності.

Юрій Мрочко у своєму виступі відмітив, що попри усі робочі моменти та зміни, які чекають зараз лісову галузь не потрібно забувати про війну і вірити в швидку перемогу України над ворогом і лише щирою молитвою та добрими справами можна пришвидшити даний процес.

Іван Ільчишин, Голова Самбірської РДА звернувся до колективу, зі словами підтримки, наголосивши, що реформа, яка стоїть зараз перед галуззю -  це процес, який диктує час, адже свого часу реформи  зазнали і громади, і все що робиться – робиться на краще.

Насамкінець о.Флор  подякував керівництву підприємства за запрошення, спільну молитву.  Побажав працівникам,  щоб серце жодної людини ніколи не було закрите до переживань і чужої болі, а залишалося відкритим на Божу волю і людей.

Пресслужба ДП "Самбірське ЛГ"