ДСГП "Ліси України"

Філія «Самбірське лісове господарство»

Дотримання гендерної рівності!

У РАЗІ ВИНИКНЕННЯ СИТУАЦІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З ДОМАГАННЯМ НА РОБОЧОМУ МІСЦІ:

-   Інформація, наведена у повідомленні про випадки сексуальних домагань на робочому місці та прояви дискримінації, має стосуватися конкретного службовця, працівника, містити фактичні дані про порушення ним вимог, заборон та обмежень, встановлених законами України «Про засади запобігання та протидії дискримінації в Україні», «Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків», які можуть бути перевірені.

- Повідомлення має містити: прізвище, ім’я, по батькові особи, яка ймовірно вчинила правопорушення, її місце роботи та посаду; інформацію про факти вчинення порушення Законів, яка може бути перевірена; прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання та підпис особи, яка надіслала повідомлення.Повідомлення може подавати окрема особа (індивідуальне) або група осіб (колективне).

    У разі виникнення ситуації, пов'язаної з гендерною рівністю та сексуальними домаганнями:

- працівники мають право звернутись до  Філії "Самбірське лісове господарство" ДП "Ліси України" із зверненнями, зауваженнями, скаргами та пропозиціями, що стосується гендерної рівності та сексуальних домагань.

- механізм захисту сексуальних домагань, передбачений у ст. 22, 23 Закону України «Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків», дає можливість звернутися зі скаргою.

ПОРЯДОК ЗВЕРНЕННЯ ПРАЦІВНИКІВ ФІЛІЇ "САМБІРСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО" ДП "ЛІСИ УКРАЇНИ У ВИПАДКАХ ПОРУШЕННЯ ГЕНДЕРНОЇ РІВНОСТІ, СЕКСУАЛЬНИХ ДОМАГАННЯХ:

-  повідомлення може бути як письмовим, так і усним. Усне повідомлення заявниця/заявник повідомляє за допомогою засобів телефонного зв’язку (моб. 097-401-45-44). Письмове повідомлення подається листом за адресом: 82000 м. Старий Самбір, вул.Дрогобицька,2 Самбірський р-н Львівська обл. або на електронну адресу <Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.>,  

- повідомити про факти сексуального домагання, дискримінації за гендерними ознаками, сімейним станом, батьківством або сексуальною орієнтацією та іншими проявами неетичної поведінки можна будь-якому працівнику/працівниці  з відповідним зверненням на ім’я директора Філії "Самбірське лісове господарство" Юрія МРОЧКО, уповноваженій особі з питань гендерної рівності  – провідного інженера з підготовки кадрів Галину ФІРКО.  ( контактний телефон 097-401-45-44).

 

Положення про попередження та протидію сексуальним домаганням та гендерній рівності

у філії "Самбірське лісове господарство" ДП "Ліси України"

завантажити файл Положення про гендерну рівність