Державне підприємство

"Самбірське лісове господарство"

Як купити дрова?

Як купити дрова?

Важлива інформація!

     Філія "Самбірське лісове господарство" ДСГП "Ліси України" (ДП «Ліси України») 

      Директор - Мрочко Юрій Михайлович                
      Електронна пошта  <Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.> 

     Телефон приймальні (03-236) 6-05 - 66  

     Головна адмінбудівля  знаходиться в м. Старий Самбір

   Філія ДП «Самбірське лісове господарство», координується Карпатським лісовим офісом, який входить в структуру ДП "Ліси України" та здійснює діяльність на території Самбірського, Яворівського, Дрогобицького, Львівського, Стрийського районів на площі 97359 га.

  Філія, створена на базі  державного підприємства "Самбірське лісове господарство", шляхом реорганізації підприємства - приєднання до державного спеціалізованого господарського підприємства "Ліси України", за якою залишені  необхідні функції для охорони, захисту, раціонального використання та відтворення лісів, а також здійснення господарської діяльності. Водночас економічна політика, стратегія формуються вже на рівні центрального апарату єдиного державного підприємства "Ліси України".

Інформація для зацікавлених. Платформа ДроваЄ

1.УВІЙДІТЬ ДО СИСТЕМИ (HTTPS://DROVAE.GOV.UA/) ЗА ДОПОМОГОЮ ID.GOV.UA

Щоб сформувати замовлення, увійдіть до системи. При вході Ви зможете авторизуватися через банк, яким користуєтеся. Це потрібно для ідентифікації Вас як громадянина України.

2.ОБЕРІТЬ ПОСТАЧАЛЬНИКА, ТИП ДРОВ ТА ІНШІ ПАРАМЕТРИ

Вкажіть адресу, куди плануєте доставити замовлення. Далі система запропонує найближчих до Вас постачальників дров. Коли Ви обрали лісгосп (або лісництво), оберіть із запропонованого переліку тип дров та їхню кількість. За 1 рік кожен громадянин має можливість замовити 15 м³ дров.

Детальніше:Інформація для зацікавлених. Платформа ДроваЄ

Купівля деревини для опалення на потреби фізичних осіб в ДП «Самбірське лісове господарство» здійснюється за наступною процедурою: