Державне підприємство

"Самбірське лісове господарство"

Лісогосподарська діяльність

Єгерська служба ДП «Самбірський лісгосп» заготовляють корм для підгодівлі звірів в осінньо-зимовий період

 У Крукеницькому лісомисливському лісництві ДП «Самбірський лісгосп» єгерем  Віктором Явдиком проводиться заготівля деревних віників і сіна для підгодівлі тварин в осінньо-зимовий період 2021-2022 роки.

  Заготовлені деревні віники, сіно та інші «смаколики для звірів» будуть зберігатися в сховищах до початку настання холодів, а з приходом сніжної погоди, коли звірина  в лісі найбільше потребують допомоги людини будуть розкладені єгерською службою підприємства у спеціальних місцях.

 Така допомога допомагає звірині успішно пережити люті морози.

 

Детальніше:Єгерська служба ДП «Самбірський лісгосп» заготовляють корм для підгодівлі звірів в осінньо-зимовий...

Для чого проводять обезвершинення сосни звичайної та модрини європейської ?

Начальник Комарнівського базисного лісорозсадника ДП «Самбірський лісгосп» Андрій Залога разом з іншими спеціалістами лісогосподарських підприємств Львівського ОУЛМГ минулого тижня мали нагоду на семінар-нараді в Бродівському лісовому господарстві вивчити досвід проведення процесу оберзвершинення сосни звичайної і модрини європейської на насіннєвих плантаціях.

Детальніше:Для чого проводять обезвершинення сосни звичайної та модрини європейської ?

2020 рік: здобутки лісівників Львівщини

Минулий рік для лісівників державних лісогосподарських підприємств Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства був напруженим, нелегким, але результативним.

Режим карантину вніс корективи у роботу, але це не завадило успішній праці  на благо лісу та людей. Ділимося основними  здобутками лісівників Львівщини.

Лісу – бути!

  У 2020 році лісогосподарськими підприємствами відтворено 1999,2 га лісів, в тому числі:

  • створено лісових культур на площі 840,2 га;
  • забезпечено природне поновлення на площі 1159,0 га.

Вирощено садивного матеріалу всього 10,6 млн. шт. стандартних сіянців основних лісоутворюючих порід, в тому числі ДП «Львівський лісовий селекційно-насіннєвий центр» - 936 тис. шт. із закритою кореневою системою (модрина європейська, ялиця біла, ялина європейська, сосна звичайна, дугласія, дуб звичайний, бук європейський).

Детальніше:2020 рік: здобутки лісівників Львівщини

ІНДИВІДУАЛЬНЕ ПОЛЮВАННЯ НА САМЦІВ КОЗУЛІ