Державне підприємство

"Самбірське лісове господарство"

Лісогосподарська діяльність

Працюємо на майбутнє!

  Якісне ведення господарської діяльності не можливе без якісного технічного оновлення техніки. Застаріла техніка потребує значних фінансових витрат під час ремонту, тому питання придбання нової техніки  назріло вже давно.

  Нещодавно  в ТОВ «Техноторг-Дон»  підприємством було придбано трактор БЕЛАРУС-1221.2  

 Новий трактор лісівники будуть використовувати у повсякденній роботі.

 

Виробничий відділ ДП "Самбірський лісгосп"

Єгерська служба ДП «Самбірський лісгосп» допомагають звірині пережити морози.

 

   Зима – сувора пора року для виживання диких тварин  у лісі. Багато джерел їжі вже вичерпалися або були засипані снігом,  саме тому тварини зараз потребують допомоги людини.

    З таким завданням успішно  справляються  єгері Віктор Явдик і Юрій Некматов, які  проводять підгодівлю тварин, щоб допомогти звірині пережити морози. Розкладають  корми  вздовж доріг у спеціально обладнаних для цього місцях, найбільш доступних для тварин. Для підгодівлі звірів використовують різне: викладають сіно, гілки, овес та кукурудзу.

   Єгерська служба  Крукеницького та Черхавського лісомисливського лісництва  з головним мисливствознавцем Анатолієм Затварським до заготівлі кормів підійшла завчасно, ще до настання холодів і заготовили:

 

1,16 т. сіна

2320 штук віників гіллячкових

630 кг кукурудзи

1015 кг вівса

 

 

 

Детальніше:Єгерська служба ДП «Самбірський лісгосп» допомагають звірині пережити морози.

Єгерська служба ДП «Самбірський лісгосп» заготовляють корм для підгодівлі звірів в осінньо-зимовий період

 У Крукеницькому лісомисливському лісництві ДП «Самбірський лісгосп» єгерем  Віктором Явдиком проводиться заготівля деревних віників і сіна для підгодівлі тварин в осінньо-зимовий період 2021-2022 роки.

  Заготовлені деревні віники, сіно та інші «смаколики для звірів» будуть зберігатися в сховищах до початку настання холодів, а з приходом сніжної погоди, коли звірина  в лісі найбільше потребують допомоги людини будуть розкладені єгерською службою підприємства у спеціальних місцях.

 Така допомога допомагає звірині успішно пережити люті морози.

 

Детальніше:Єгерська служба ДП «Самбірський лісгосп» заготовляють корм для підгодівлі звірів в осінньо-зимовий...

Для чого проводять обезвершинення сосни звичайної та модрини європейської ?

Начальник Комарнівського базисного лісорозсадника ДП «Самбірський лісгосп» Андрій Залога разом з іншими спеціалістами лісогосподарських підприємств Львівського ОУЛМГ минулого тижня мали нагоду на семінар-нараді в Бродівському лісовому господарстві вивчити досвід проведення процесу оберзвершинення сосни звичайної і модрини європейської на насіннєвих плантаціях.

Детальніше:Для чого проводять обезвершинення сосни звичайної та модрини європейської ?

2020 рік: здобутки лісівників Львівщини

Минулий рік для лісівників державних лісогосподарських підприємств Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства був напруженим, нелегким, але результативним.

Режим карантину вніс корективи у роботу, але це не завадило успішній праці  на благо лісу та людей. Ділимося основними  здобутками лісівників Львівщини.

Лісу – бути!

  У 2020 році лісогосподарськими підприємствами відтворено 1999,2 га лісів, в тому числі:

  • створено лісових культур на площі 840,2 га;
  • забезпечено природне поновлення на площі 1159,0 га.

Вирощено садивного матеріалу всього 10,6 млн. шт. стандартних сіянців основних лісоутворюючих порід, в тому числі ДП «Львівський лісовий селекційно-насіннєвий центр» - 936 тис. шт. із закритою кореневою системою (модрина європейська, ялиця біла, ялина європейська, сосна звичайна, дугласія, дуб звичайний, бук європейський).

Детальніше:2020 рік: здобутки лісівників Львівщини