ДСГП "Ліси України"

Філія «Самбірське лісове господарство»

Лісогосподарська діяльність

До уваги мисливців! Незабаром - полювання на зайця.

 В мисливських угіддях ДП «Самбірський лісгосп»  з 24 листопада 2019 року по 05 січня 2020 року включно розпочинається полювання на зайців. Полювання проводиться тільки по неділях. Норма відстрілу – 1 заєць на мисливця. На лисицю руду, вовка та єнотовидну собаку денні норми не встановлюються.

 Кожний мисливець на полюванні повинен пам’ятати про дотримання правил техніки безпеки при поводженні зі зброєю, а також про наявність необхідних документів, а саме:

  • посвідчення мисливця;
  • контрольна картка обліку добутої дичини та порушень правил полювання;
  • відстрільна картка користувача мисливських угідь або ліцензія, із зазначенням терміну та місця здійснення полювання;

Детальніше:До уваги мисливців! Незабаром - полювання на зайця. 

Роботи з відведення і таксації лісосік рубок головного користування 2020 року на завершенні

  Своєчасна підготовка та відведення ділянок  рубок головного користування є передумовою для успішної роботи державних лісогосподарських підприємств на наступний рік.

 Кожне лісогосподарське підприємство формує прогноз своєї діяльності виходячи із наявних ресурсів та обсягів можливих надходжень від реалізації лісопродукції. Основна частина доходів лісогосподарських підприємств – надходження від реалізації деревини. Заготівля деревини проводиться у порядку рубок головного користування і рубок поліпшення якісного складу лісів. Обсяги рубок головного користування для кожного лісогосподарського підприємства встановлені лісовпорядною експедицією ВО «Укрдержліспроект» і затверджені Мінприроди України. Загальні обсяги лісосічного фонду рубок головного користування на 2020 рік (розрахункова лісосіка) по підприємствах Львівського ОУЛМГ становить 622 тис.м3.

Детальніше:Роботи з відведення і таксації лісосік рубок головного користування 2020 року на завершенні

Семінар-навчання в ДП «Стрийський лісгосп» щодо використання вибіркової системи рубок на засадах наближеного до природи лісівництва