ДСГП "Ліси України"

Філія «Самбірське лісове господарство»

Лісогосподарська діяльність

Розпочинаємо сезон полювання на мисливські види птахів в 2018 році !

  У Львівському обласному управлінні лісового та мисливського господарства перед початком сезону полювання відбулася нарада з користувачами мисливських угідь. У нараді прийняли участь представник управління превентивної діяльності ГУНП у Львівській області, державної екологічної інспекції, держпродспоживслужби, мисливствознавці державних лісогосподарських та лісомисливських підприємств і керівники обласних та районних товариств мисливців та рибалок.

 

  Нараду розпочав начальник Львівського ОУЛМГ Анатолій Дейнека. Привітавши учасників наради в переддень відкриття полювання він зосередив свій виступ на другому питанні порядку денного, а саме про святкування міжнародного фестивалю мисливців «Мисливська ватра», який заплановано провести 15 вересня цього року у місті Сколе. Присутні з цікавістю слухали його виступ, задавали питання та обговорили цю пропозицію. Більшість з присутніх охоче зголосилися прийняти участь у цьому дійстві.

Детальніше:Розпочинаємо сезон полювання на мисливські види птахів в 2018 році !

В сильні морози необхідно допомогти диким тваринам

 Сильні морози і снігопади, які прийшли на наші терена ускладнили виживання диких тварин на територіях мисливських угідь району. В зв’язку з тим, щоб допомогти тваринам вижити в складних погодних умовах і не вмерти від голоду 24 лютого 2018 року міжрайонний мисливствознавець підприємства Самох Юрій Адамович разом з єгером Пошиваком Ярославом Романовичем та мисливцями Гірняк Ігором та Булій Ігором проводили викладку кормів для підгодівлі диких тварин. До заходу приєдналися небайдужі місцеві жителі Явдик Михайло та його син Віктор.

300 віників листяних, 120 кг солі – лизунця в брикетах, сіно - 300 кг, кукурудзи в кількості 150 кг були вивезені в мисливські угіддя Крукеницького лісництва. В годівниці було закладено сіно, викладена сіль, на тропах де мігрує дикий кабан була висипана кукурудза.

 

 

 

Детальніше:В сильні морози необхідно допомогти диким тваринам

У Самбірському лісгоспі відбувся семінар по проблемах всихання соснових насаджень та шляхи їх вирішення.

 Сьогодні, 26 жовтня 2017 року у Комарнівському лісництві ДП «Самбірський лісгосп» відбувся виїзний семінар щодо всихання соснових насаджень та шляхи їх вирішення.

У семінарі взяли участь адміністрація підприємства, представники лісництв, Голова районної ради м. Городка Більовський В.М., I-й заступник Голови Городоцької районної ради Слонівський Б.І., Голова Татаринської сільської ради Купчак І.П., доцент кафедри лісівництва НЛТУ України Тереля І.П., депутати, громадськість та небайдужі до екологічних проблем люди.

Семінар проводив директор Самбірського лісгоспу Ярема Ігор Іванович та головний лісничий Півторак Ярослав Олегович. Даний захід був спрямований на обговорення проблеми всихання соснових насаджень та недопущення їх подальшого розповсюдження на нових площах.

Детальніше:У Самбірському лісгоспі відбувся семінар по проблемах всихання соснових насаджень та шляхи їх...

Про прийняття нових Санітарних правил в лісах України

Львівське обласне управління лісового та мисливського господарства інформує, що Кабінет Міністрів України прийняв постанову від 26.10.2016 року №756 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 27 липня 1995 року №555 і від 12 травня 2007 року №724».

    Відповідно, Львівське ОУЛМГ листом від 14.11.2016р. №1727/02-ох зобов’язало керівників лісогосподарських підприємств управління провести навчання працівників державної лісової охорони новим Санітарним правилам в лісах України з прийняттям відповідних заліків та забезпечити їх неухильне виконання.

Детальніше:Про прийняття нових Санітарних правил в лісах України

Затверджено нову редакцію Санітарних правил у лісах України

Кабінет Міністрів України ухвалив нову редакцію Санітарних правил у лісах України. Відповідну постанову було прийнято на засіданні КМУ сьогодні, 26 жовтня 2016 року.

Т. в. о. Голови Державного агентства лісових ресурсів Христина Юшкевич зазначила, що нова редакція санправил жорстко регламентує проведення санітарних рубок, а їх дія буде поширюватися на всіх лісокористувачів.

«Суцільні санітарні рубки забороняються у різних видах заповідниках, заказниках та національних парках, навколо місць гніздування рідкісних і таких, що перебувають під загрозою зникнення хижих та інших птахів. Забороняється вирубування дуплястих, сухостійних, фаутних дерев для забезпечення представників фауни природним укриттям», - повідомила Христина Юшкевич.

Детальніше:Затверджено нову редакцію Санітарних правил у лісах України