ДСГП "Ліси України"

Філія «Самбірське лісове господарство»

Фінансова звітність

Ресурси деревини - для лісового сектора Львівщини

Лісове господарство є фундаментом лісового сектору економіки області, який забезпечує близько 22% валютних надходжень області. Державні лісогосподарські підприємства підводять підсумки піврічної господарської діяльності.

За перше півріччя державними лісогосподарськими підприємствами заготовлено 416,3 тис. м3 деревини. Із загальної заготівлі на рубках головного користування заготовлено 241,1 тис. м3 деревини, решта-від рубок пов’язаних з веденням лісового господарства. Слід зазначити, що в першу чергу проводиться заготівля пошкоджених хворобами і шкідниками ялинових та соснових  насаджень. У зв’язку з цим на ринок надходить значна частина низькосортної деревини.

Детальніше:Ресурси деревини - для лісового сектора Львівщини

Підведення підсумків роботи ДП «Самбірський лісгосп» за 1 півріччя 2019 року.

В ДП "Самбірський лісгосп" на місцях минулорічних зрубів  посаджено лісових культур на площі 54 га, сприяння природному поновленню проведено на площі 69 га. Загальні обсяги відтворення лісів склали 123 га.  Доповнення лісових культур попередніх років проведено на площі 82 га.  Станом на 01.07.2019 року заготовлено 32 кг лісового насіння, яке висіяно в лісорозсадниках підприємства для забезпечення садивним матеріалом основних лісоутворюючих порід лісокультурні роботи наступного року.

    За 1 півріччя 2019 року по підприємству заготовлено 16,8 тис. м3 деревини, в тому числі від рубок головного користування 15,0 тис. м3

    Реалізували 15,5 тис. м3 необробленої деревини на внутрішній ринок. На експорт реалізували 658 м3 пиломатеріалів обрізних. Обсяг реалізованої продукції за 6 місяців 2019 року склав 23,1 млн.грн.

Детальніше:Підведення підсумків роботи ДП «Самбірський лісгосп» за 1 півріччя 2019 року.

Лісівники Львівщини сплачують щодня 1 млн. гривень податків