Державне підприємство

"Самбірське лісове господарство"

Сертифікація лісів

Сертифікація лісів

Підприємства Львівського ОУЛМГ успішно пройшли черговий наглядовий аудит з лісової сертифікації

На підприємствах Львівського ОУЛМГ з 15.10.2019 по 23.10.2019 року незалежною аудиторською компанією SGS проводився черговий наглядовий аудит відповідності ведення лісового господарства на підприємствах принципам та критеріям FSC® (Лісової Опікунської Ради). Під час аудиту було оглянуто дотримання вимог стандарту FSC в процесі господарської діяльності в Жовківському та Турківському лісгоспах і відповідність стану ведення лісового господарства стандарту FSC у Львівському лісгоспі, який прагне долучитися до загального сертифікату обласного управління.

Детальніше:Підприємства Львівського ОУЛМГ успішно пройшли черговий наглядовий аудит з лісової сертифікації

У державних лісогосподарських підприємствах Львівщини проходить черговий наглядовий аудит з лісової сертифікації

У підприємствах Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства протягом 15-23 жовтня 2019 року проходитиме черговий наглядовий аудит з лісової сертифікації, який проводиться незалежною аудиторською компанією «SGS». Аудит проводиться з метою підтвердження рівня ведення лісового господарства принципам та критеріям FSCR (Лісової  опікунської ради).

Вимоги стандарту FSC передбачають оцінку дотримання підприємствами екологічних, соціальних та економічних вимог при здійсненні господарської діяльності, забезпечення невиснажливого та відповідального лісокористування.

Детальніше:У державних лісогосподарських підприємствах Львівщини проходить черговий наглядовий аудит з...

Семінар FSC

25 вересня 2019 року в межах виставки «Лісдеревмаш 2019» Національне представництво FSC в Україні провело інформаційний семінар на тему «Перспективи та можливості FSC сертифікації системи ведення лісового господарства в Україні».

На семінарі були присутні представники як лісогосподарських підприємств Державного агентства лісових ресурсів України так і бізнесу, що повязаний з лісом, представники сертифікуючих організацій.

Багато цікавої інформації було подано присутнім:

Детальніше:Семінар FSC

Репрезентативні ділянки, цінні біотопи, червонокнижні види флори і фауни, пам’ятки природи на території ДП «Самбірський лісгосп».

Лісові насадження природно – заповідного фонду лісгоспу займають територію площею 356,6 га.

Територія «Капітула» - розміщена частково в Самбірському районі в басейні ріки Дністер. Переважно заболочена місцевість покрита низькорослою березою, вільхою, місцями смерекою. З трав’яного покрову переважають мохові, на підвищених місцях різнотрав’я. Проростають такі червонокнижні рослини як Зозулині сльози, шафран, підсніжники, лілії, зіновать. На відкритих заболочених місцях часто зустрічаються глибокі водяні колодці покриті зверху мохом. З лісових угідь лісгоспу на території «Капітула» знаходяться лісові масиви Рудківського лісництва (кв.21 – 23,24-26), і Дублянського лісництва (кв.18,19) загальною площею 888,0 га.

Детальніше:Репрезентативні ділянки, цінні біотопи,  червонокнижні види флори і фауни, пам’ятки природи  на...

Лісогосподарські підприємства Львівського ОУЛМГ отримали сертифікат FSC відповідального лісового господарства на наступний 5-річний цикл

 Підприємства Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства за результатами проведення основного сертифікаційного аудиту отримали сертифікат відповідального ведення лісового господарства на наступний 5-річний цикл з 23.01.2017 року по 22.01.2022 року.

  Нагадуємо, що головними критеріями FSC (Лісової опікунської ради) є дотримання лісогосподарськими підприємствами екологічних, соціальних та економічних стандартів.

Детальніше:Лісогосподарські підприємства Львівського ОУЛМГ отримали сертифікат FSC відповідального лісового...

FSC Стандарт ведення лісового господарства для України

 На підприємствах Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства протягом 25 липня-03 серпня 2016 року проходитиме основний аудит з лісової сертифікації, який проводиться незалежною аудиторською компанією "SGS QUALIFOR". 

   Для проведення основного аудиту були обрані лісогосподарські підприємства: ДП "Боринське лісове господарство", ДП "Самбірське лісове господарство" ДП "Золочівське лісове господарство" та ДП "Львівський лісовий селекційно-насіннєвий центр".

Сертифікація – це незалежна оцінка діяльності організації за погодженими міжнародними стандартами. Вимоги стандарту FSC стосуються екологічного, соціального та економічного впливів лісового контролю. Відповідність вимогам оцінюється сертифікаційними органами. „SGS” є сертифікаційним органом, який має акредитацію FSC.

  Принципи та критерії FSC застосовуються відповідно до національних і міжнародних законодавчих та нормативних актів. Вимоги стандартів FSC покликані не відмінювати, а скоріше доповнювати правила та ініціативи з ведення лісового господарства, забезпечивши відповідальне лісокористування в усьому світі.

Завдання лісової сертифікації:

Вимоги FSC включають ведення просвітницької діяльності, спрямованої на усвідомлення громадськістю важливості:

  • удосконалення ведення лісового господарства;
  • включення усіх витрат, пов’язаних з ведення лісового господарства, у ціну лісової продукції.
  • сприяння найбільш повному й ефективному використанню лісових ресурсів;
  • зниження збитків і втрат;
  • недопущення надмірного лісокористування.

Переваги лісової сертифікації:

Серед переваг, які ми отримуємо від сертифікації є:

  • незалежна гарантія для клієнтів-покупців, посередників та інвесторів щодо контролю за якістю лісової продукції;
  • вихід на ринки держав, які використовують виключно деревну продукцію з сертифікованих лісів;
  • демонстрація запровадження найкращої практики в управлінні лісовим господарством.

 

http://sambirlis.lviv.ua/images/stories/2016/StandardUkraine.pdf