Державне підприємство

"Самбірське лісове господарство"

Сертифікація лісів

Сертифікація лісів

До відома споживачів та інших зацікавлених сторін

Львівське обласне управління лісового та мисливського господарства доводить до відома споживачів та інших зацікавлених сторін, що з 22.06.2021 року призупинено дію сертифікату SGS-FM/COC-002711 для державних лісогосподарських підприємств Львівського ОУЛМГ.

Сертифікат призупинено у зв’язку з порушенням ДП «Славське лісове господарство дії Закону України «Про тваринний світ» (здійснення санітарних рубок у період тиші з 1 квітня до 15 червня).

Обласним управлінням вживаються заходи щодо усунення невідповідностей та якнайшвидшого відновлення дії Сертифікату.

Про відновлення дії сертифікату буде повідомлено всіх зацікавлених сторін.

Зазначаємо, що у зв’язку з призупиненням дії сертифікату SGS-FM/COC-002711 Львівське обласне управління лісового і мисливського господарства, а також підпорядковані йому підприємства не можуть робити жодних сертифікаційних заяв, використовувати логотипи FSC чи продавати продукцію, як сертифіковану упродовж періоду призупинення дії сертифікату.

https://lvivlis.gov.ua/news?id=4712

 

Види рослин та тварин, занесених до Червоної книги

завантажити файл Червонокнижні види рослин та тварин.pdf

Детальніше:Види рослин та тварин, занесених до Червоної книги 

Репрезентативні ділянки, цінні біотопи, червонокнижні види флори і фауни, пам’ятки природи на території ДП «Самбірський лісгосп».

Лісові насадження природно – заповідного фонду лісгоспу займають територію площею 356,6 га.

Територія «Капітула» - розміщена частково в Самбірському районі в басейні ріки Дністер. Переважно заболочена місцевість покрита низькорослою березою, вільхою, місцями смерекою. З трав’яного покрову переважають мохові, на підвищених місцях різнотрав’я. Проростають такі червонокнижні рослини як Зозулині сльози, шафран, підсніжники, лілії, зіновать. На відкритих заболочених місцях часто зустрічаються глибокі водяні колодці покриті зверху мохом. З лісових угідь лісгоспу на території «Капітула» знаходяться лісові масиви Рудківського лісництва (кв.21 – 23,24-26), і Дублянського лісництва (кв.18,19) загальною площею 888,0 га.

Детальніше:Репрезентативні ділянки, цінні біотопи,  червонокнижні види флори і фауни, пам’ятки природи  на...