"Самбірський
лісгосп"

Get Adobe Flash player

Аукціонні торги

Підсумки аукціонних торгів необробленою деревиною за другий квартал 2019р.

 

Завершився процес аукціонних торгів необробленою деревиною у другому кварталі 2019 року. Підсумки торгів та і реальний збут деревини свідчать про дуже низький попит на ринку деревини України на більшість сортиментів.

Серед основних причин зниження попиту на необроблену деревину це різке зменшення експорту готової продукції до країн Європи, зменшення цін на готову продукцію переробки на європейському ринку і курс Є.

Як наслідок, зменшення цін на внутрішньому ринку на деревину як ділову, так і дров’яну. Відсутність можливості експортувати дров’яну деревину, відсутність достатнього збуту їх на внутрішньому ринку призвело до різкого зменшення цін та накопичення залишків дров.

  Вихід із ситуації бачимо у можливості експорту надлишкової кількості дров. Це дасть змогу дещо стабілізувати внутрішній ринок необробленої деревини та державним лісогосподарським підприємствам отримати додаткові валютні надходження.    

  Результати аукціонних торгів у розрізі лісогосподарських підприємств та сортиментів представлені у

таблиці.

Відділ лісових ресурсів, машин та технологій Львівського ОУЛМГ

 

ШАНОВНІ ПАРТНЕРИ, УЧАСНИКИ АУКЦІОННИХ ТОРГІВ З ПРОДАЖУ НЕОБРОБЛЕНОЇ ДЕРЕВИНИ !

Львівське ОУЛМГ та ТОВАРНА БІРЖА «ТОВАРНО-СИРОВИНА БІРЖА «ГАЛКОНТРАКТ» повідомляють про проведення ДОДАТКОВИХ АУКЦІОННИХ ТОРГІВ З ПРОДАЖУ НЕОБРОБЛЕНОЇ ДЕРЕВИНИ заготівлі 2 кварталу 2019 року державних лісогосподарських підприємств (постійних лісокористувачів) Львівської області.

Дата проведення торгів 22 квітня 2019 року .

РЕЄСТРАЦІЯ УЧАСНИКІВ ТОРГІВ – 22 КВІТНЯ 2019 РОКУ, З 11.00 ДО 11.50

ПОЧАТОК АУКЦІОННОЇ СЕСІЇ – 12.00.

Місце проведення реєстрації та аукціонних торгів: м.Львів, Стрийський парк 14, в приміщенні конференц-залу Львівської торгово-промислової палати.

БЮЛЕТЕНЬ для ознайомлення на сайті біржі.

Детальніше: ШАНОВНІ ПАРТНЕРИ, УЧАСНИКИ АУКЦІОННИХ ТОРГІВ З ПРОДАЖУ НЕОБРОБЛЕНОЇ ДЕРЕВИНИ !

Додаткові аукціонні торги

Львівське ОУЛМГ повідомляє, що з метою повної реалізації необробленої деревини заготівлі другого кварталу 2019 року державних лісогосподарських підприємств, 22 квітня будуть проведені додаткові аукціонні торги.

Торги проводитиме ТБ «ТСБ «Галконтракт».

Уся інформація щодо виставленої лісопродукції знаходиться на сайті біржі.

https://tsbgalcontract.org.ua/2019/04/09/auktsionni-torhy-z-prodazhu-neobroblenoi-derevyny-zahotivli-2-kvartalu-2019-roku-dochirnimy-pidpryiemstvamy-lhp-halsillis-lvivskoi-oblasti/

Запрошуємо наших партнерів – деревообробників реєструватись на торги та приймати активну участь у них.

 

Відділ лісових ресурсів, машин та технологій Львівського ОУЛМГ

 

Результати аукціонних торгів необробленою деревиною заготівлі 2 кварталу 2019 р.

Відбулись аукціонні торги необробленою деревиною державних лісогосподарських підприємств Львівського ОУЛМГ заготівлі другого кварталу 2019 року.  Торги проводила ТБ «ТСБ «Галконтракт» у формі електронних торгів та «торгів з голосу». Участь у торгах приймали 78 учасників – деревообробні підприємства Львівщини та Західної України.

На превеликий жаль, торги констатують факт зниження попиту на необроблену деревину серед деревообробних підприємств. Усі «торги з голосу» відбулись з пониженням стартової ціни від одного до п’ятнадцяти кроків, а це зменшення ціни від 9 до 480 гривень на одному кубічному метру.

Детальніше: Результати аукціонних торгів необробленою деревиною заготівлі 2 кварталу 2019 р.

Шановні деревообробники - учасники аукціонних торгів з продажу необробленої деревини!

  Лісогосподарські підприємства Львівського ОУЛМГ та товарна біржа «Товарно-сировина біржа «Галконтракт» повідомляють про проведення аукціонних торгів  з продажу необробленої деревини заготівлі 2 кварталу 2019  року.

    Дата проведення торгів – 20 березня 2019 р.

Місце проведення реєстрації та аукціонних торгів: м.Львів, Стрийський парк 14, в приміщенні конференц-залу Львівської торгово-промислової палати.

Аукціонні торги з продажу необробленої деревини будуть проводитися у 2 етапи.

1 етап : аукціон у форматі електронних торгів

2 етап : аукціонні торги з голосу

   Усі деталі щодо реєстрації на торгах, бюлетень лісопродукції лісових господарств розміщені на сайті біржі.

https://tsbgalcontract.org.ua/2019/02/28/auktsionni-torhy-z-prodazhu-neobroblenoi-derevyny-zahotivli-2-kvartalu-2019-roku-lisohospodarskymy-pidpryiemstvamy-postijnymy-lisokorystuvachamy-lvivskoi-oblasti/

 

Відділ лісових ресурсів, машин Та технологій Львівського ОУЛМГ