"Самбірський
лісгосп"

Get Adobe Flash player

Аукціонні торги

Підсумки аукціонних торгів

Лісогосподарські підприємства Львівського ОУЛМГ провели серію аукціонних торгів необробленою деревиною заготівлі четвертого кварталу 2019 року. На превеликий жаль, торги показали дуже низьку активність покупців – переробників деревини. Це зв’язано з рядом факторів, що склались як на внутрішньому, так і на зовнішньому ринках.

На електронних торгах, що проводила ТБ «ТБ «Галконтракт», приймало участь дуже мало покупців деревини від 7 до 14. Як наслідок, реалізовано за підсумками усіх торгів лише 4,6 % від виставленого обсягу. Для розуміння – на аукціонні торги (основні та додаткові) нашими підприємствами було виставлено 146,9 тис. кбм. необробленої деревини, а реалізовано – 6,8 тис. кбм. 

Детальніше: Підсумки аукціонних торгів

Шановні партнери – деревообробники!

Львівське ОУЛМГ повідомляє, що 10 жовтня відбудуться додаткові аукціонні торги необробленою деревиною державних лісогосподарських підприємств заготівлі четвертого кварталу 2019 року.

Торги проводитимуться у форматі електронних торгів на ТБ «ТСБ «Галконтракт».

Уся інформація щодо обсягів виставленої деревини та умов участі в торгах знаходиться на сайті біржі.

Запрошуємо усіх бажаючих придбати деревину для власних потреб переробки приймати участь у торгах.

У свою чергу державні лісогосподарські підприємства зобов’язуються своєчасно та в повному обсязі забезпечити покупців сировиною.

Чекаємо Вас на торгах.

Відділ лісових ресурсів, машин та технологій Львівського ОУЛМГ

 

ДО УВАГИ УЧАСНИКІВ РИНКУ НЕОБРОБЛЕНИХ ЛІСОМАТЕРІАЛІВ!

 

 

ШАНОВНІ ПАРТНЕРИ, УЧАСНИКИ АУКЦІОННИХ ТОРГІВ З ПРОДАЖУ НЕОБРОБЛЕНОЇ ДЕРЕВИНИ !

 

Державні Лісогосподарські підприємства Львівського ОУЛМГ та ТОВАРНА БІРЖА «ТОВАРНО-СИРОВИНА БІРЖА «ГАЛКОНТРАКТ» ПОВІДОМЛЯЄ ПРО ПРОВЕДЕННЯ електронних АУКЦІОННИХ ТОРГІВ З ПРОДАЖУ НЕОБРОБЛЕНОЇ ДЕРЕВИНИ ЗАГОТІВЛІ 3 КВАРТАЛУ 2019 РОКУ

 

        Дата проведення торгів 18 червня 2019 року .

        НОМЕР ЕЛЕКТРОННОГО АУКЦІОНУ 1800

        Початок електронної аукціонної сесії о 10.00 (основний час- 30 хв., додатковий час – 30 хв)

      Інформація щодо виставленого обсягу лісоматеріалів та умов участі в аукціонних торгах розміщена на сайті біржі  https://tsbgalcontract.org.ua

Детальніше: ДО УВАГИ УЧАСНИКІВ РИНКУ НЕОБРОБЛЕНИХ ЛІСОМАТЕРІАЛІВ! 

ШАНОВНІ ДЕРЕВООБРОБНИКИ!

Державні лісогосподарські підприємства Львівського ОУЛМГ та ТОВАРНА БІРЖА «ТОВАРНО-СИРОВИНА БІРЖА «ГАЛКОНТРАКТ» ПОВІДОМЛЯють ПРО ПРОВЕДЕННЯ АУКЦІОННИХ ТОРГІВ З ПРОДАЖУ НЕОБРОБЛЕНОЇ ДЕРЕВИНИ ЗАГОТІВЛІ 3 КВАРТАЛУ 2019 РОКУ ЛІСОГОСПОДАРСЬКИМИ ПІДПРИЄМСТВАМИ (ПОСТІЙНИМИ ЛІСОКОРИСТУВАЧАМИ) ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ.

Дата проведення торгів 03 червня 2019 року .

Аукціонні торги з продажу необробленої деревини будуть проводитися у 2 етапи.

1 етап: аукціон у форматі електронних торгів

Дата проведення торгів – 03 червня 2019 року

Початок електронної аукціонної сесії о 9.30 (основний час- 30 хв., додатковий час – 30 хв)

Детальніше: ШАНОВНІ ДЕРЕВООБРОБНИКИ!

Підсумки аукціонних торгів необробленою деревиною за другий квартал 2019р.

 

Завершився процес аукціонних торгів необробленою деревиною у другому кварталі 2019 року. Підсумки торгів та і реальний збут деревини свідчать про дуже низький попит на ринку деревини України на більшість сортиментів.

Серед основних причин зниження попиту на необроблену деревину це різке зменшення експорту готової продукції до країн Європи, зменшення цін на готову продукцію переробки на європейському ринку і курс Є.

Як наслідок, зменшення цін на внутрішньому ринку на деревину як ділову, так і дров’яну. Відсутність можливості експортувати дров’яну деревину, відсутність достатнього збуту їх на внутрішньому ринку призвело до різкого зменшення цін та накопичення залишків дров.

  Вихід із ситуації бачимо у можливості експорту надлишкової кількості дров. Це дасть змогу дещо стабілізувати внутрішній ринок необробленої деревини та державним лісогосподарським підприємствам отримати додаткові валютні надходження.    

  Результати аукціонних торгів у розрізі лісогосподарських підприємств та сортиментів представлені у

таблиці.

Відділ лісових ресурсів, машин та технологій Львівського ОУЛМГ