Державне підприємство

"Самбірське лісове господарство"

Фінансово-економічна діяльність

Підведення підсумків роботи ДП «Самбірський лісгосп» за 1 квартал 2020 року.

За 1 квартал 2020 року  підприємством  від усіх видів рубок заготовлено  7,4 тис. кбм. деревини, що на  1,0  тис. кбм менше в порівняні з аналогічним періодом минулого року.  З них на рубках головного користування заготовлено 4,2 тис. кбм деревини.

На внутрішній ринок реалізовано 7,6 тис. кбм необробленої деревини., з них на аукціонних торгах реалізовано 2,4 тис. кбм Вся заготовлена ліквідна лісопродукція реалізується  через електронний облік деревини

Загалом, за 1 квартал  підприємство реалізувало лісопродукції  на  9,8 млн грн, що на 2,3 млн грн менше до відповідного періоду минулого року

  Середній  дохід  1 – го штатного працівника становить 9400 грн.

Детальніше:Підведення підсумків роботи ДП «Самбірський лісгосп» за 1 квартал 2020 року.

Підсумки роботи ДП «Самбірський лісгосп» за 2019 рік.

За 2019 рік підприємством від усіх видів рубок заготовлено 37,2 тис.кбм деревини, в тому числі від рубок головного користування 25,7 тис.кбм. Для потреб внутрішнього ринку реалізовано  33,4  тис.кбм необробленої деревини.

Заготовлена лісопродукція реалізується на внутрішній ринок та на перероблення деревини - виготовлення пиломатеріалів хвойних. Так, за минулий рік перероблено 2,6 тис.кбм деревини хвойних порід  Обсяг  продукції переробки склав  4,8 млн грн. і збільшився на 14 відсотків в порівнянні з 2018 роком     

 На експорт реалізували  1176 кбм. пиломатеріалів хвойних обрізних на суму   3,8 млн грн. Експорт деревини лісгосп здійснював лише в обробленому вигляді.     

  Загалом реалізували за 2019 рік лісопродукції на 46,0 млн. грн., що на  228 тис.грн більше попереднього року. Лісгосп є єдиним серед лісогосподарських підприємств Львівського ОУЛМГ, що не допустило спаду обсягу реалізації відповідно до попереднього року.

Детальніше:Підсумки роботи ДП «Самбірський лісгосп»  за 2019 рік.

Підсумки роботи ДП «Самбірський лісгосп» за 9 місяців 2019 року

 Весною цього року лісовідновлювальні роботи проведені на площі 123 га. Зокрема створено 54 га. лісових культур, природне поновлення лісів забезпечене на площі 69 га, що становить 56 відсотків від усього обсягу лісовідновлення. Щодо догляду за лісовими культурами, то за три квартали у лісництвах підприємства проведено на площі 351 га доглядів за лісовими культурами при плані 350 га. Доповнення лісових культур минулих років проведено на площі 82 га. Зараз на підприємстві проводиться осіння інвентаризація та атестація лісових культур та садивного матеріалу в розсадниках підприємства для визначення ефективності проведених робіт по лісовідновленню попередніх років та забезпечення лісокультурної кампанії  наступного року.

  В цьому році спостерігається  більш низька врожайність лісових порід в порівнянні з попереднім роком, однак лісівники надіються, що план заготівлі лісового насіння буде виконаний. В розсадниках лісгоспу висіяно насіння основних лісоутворюючих порід на площі 0,5 га

Детальніше:Підсумки роботи ДП «Самбірський лісгосп» за 9 місяців 2019 року

Бухгалтерська звітність за 9 місяців 2019 р.

Звіт про фінансовий стан (баланс) підприємства станом на 01.10.2019 року. завантажити файл

Звіт про фінансові результати підприємства за 9 місяців 2019 року.    завантажити файл

Інформація про сплачені податки та обов'язкові платежі за 9 місяців 2019 року    завантажити файл 

Відділ бухгалтерії ДП "Самбірський лісгосп"

ДП "Самбірський лісгосп" реалізував лісопродукції на 30 мільйонів гривень

  З початку року по підприємству заготовлено 23,1 тис. кбм. деревини, в тому числі від рубок головного користування 18,9 тис.кбм.

  21,3 тис.кбм. лісопродукції реалізовано на внутрішній ринок. На експорт реалізували 920 кбм. пиломатеріалів обрізних на суму 3,1 млн.грн.

   На нижньому складі деревини перероблено 1,9 тис.кбм. деревини  та випущено продукції переробки на суму 3,8 млн.грн.

  Обсяг реалізованої продукції  станом на 01.09.2019 року становив 30,9 млн.грн, або 101,8 відсотків до відповідного періоду минулого року

 Більш детальна інформація, що стосується інших аспектів діяльності підприємства розміщена і оновлюється на сайті підприємства https://sambirlis.lviv.ua/publichnist/mekhanizmy-kontroliu.html  в рубриці «Механізми громадського контролю»