"Самбірський
лісгосп"

Get Adobe Flash player

Лісокультурна діяльність

Підсумки Акції «Майбутнє лісу у твоїх руках - 2019» та Місячника озеленення, прибирання та благоустрою і Дня довкілля

20 квітня – у «День довкілля» добігла до кінця всеукраїнська Акція Держлісагентства України «Майбутнє лісу у твоїх руках».

Завдяки сприятливим погодним умовам на території всіх державних лісогосподарських підприємств Львівського ОУЛМГ Акція пройшла активно та  відбулось багато заходів з посадки лісу, озеленення та благоустрою територій, а також проведено різноманітні конкурси та ознайомчо-пізнавальні заходи з учнівською молоддю.

Так, учасниками заходів:

  • висаджено лісів на площі понад 830 га, у тому числі більше 120 га за участі представників влади, громадськості, учнівської молоді та ЗМІ;
  • всього висаджено більше 3,5 млн. дерев в лісовому фонді;

Детальніше: Підсумки Акції «Майбутнє лісу у твоїх руках - 2019» та Місячника озеленення, прибирання та...

На Львівщині проведено обласний конкурс на краще учнівське лісництво

Сьогодні, 16 квітня 2019 року Львівським обласним управлінням лісового та мисливського господарства спільно з Львівським обласним центром еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді, Львівською обласною організацією товариства лісівників України, за участі викладачів Національного лісотехнічного університету України на базі Лісівничого еколого-просвітницького центру Львівського лісгоспу проведено обласний етап Всеукраїнського конкурсу учнівських лісництв.

З вітальним словом до учасників виступили: начальник Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства Дейнека Анатолій Михайлович, голова Львівської обласної організації товариства лісівників України Целень Ярослав Павлович, ексдиректор Львівського обласного еколого-натуралістичного центру, директор НПП «Північне Поділля»Кийко Андрій Олександрович, завідувач кафедри ботаніки, деревинознавства та не деревних ресурсів лісу НЛТУ України, доктор сільськогосподарських наук Осадчук Леонід Семенович.

Детальніше: На Львівщині проведено обласний конкурс на краще учнівське лісництво

Конкурс шкільних лісництв

    У Львівському ОУЛМГ триває обласний етап Всеукраїнського конкурсу учнівських лісництв, який проводить Львівський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді, Львівське ОУЛМГ та Львівська обласна організація товариства лісівників України. Свої напрацювання талановиті школярі представляють у виставці досягнень учнівських лісництв, під час захисту науково-дослідницьких робіт та захисту творчої презентації. За кілька годин вітатимуть переможців.

За матеріалами Львівського ОУЛМГ

Благоустрій - це справа не одного дня, а цілого року.

   13 квітня на території адмінбудівлі  ДП «Самбірський лісгосп» пройшов суботник з благоустрою в рамках акції «За чисте довкілля». Прибрати зелену зону від минулорічного листя, гілок та сміття вийшли працівники підприємства.

  Суботник – це не просто прибирання території, це свого роду традиція, об’єднання людей заради забезпечення чистоти і порядку в навколишньому середовищі. Спільна праця дисциплінує, вчить.

   Вдалося зробити чимало. Впорядкували пожежне водоймище, очистили територію контори від сухих гілок і сміття, облагородили клумби, висадили саджанці вишні, помалювали бокси і бард’юри тощо.

  Працівники  лісництв впорядковували сквери, рекреаційні зони. Спільними силами працівників та небайдужих жителів прилеглих територій було впорядковано  рекреаційну зону «Ясен» Мостиського лісництва, прибрано від сміття та сухих гілок скверик смт. Підбуж,   а також прибрано придорожні смуги основних доріг загального значення Самбір-Львів, Львів-Шегині, загальною протяжністю 4 км.

  Акція триває. Йде підготовка до великого релігійного свята усіх християн – Великодня, тож і надалі працівники підприємства будуть брати активну участь в благоустрої територій, прилеглих до підприємства.

   І слід не забувати: «Чисто не тому, що прибирають, а тому що - не смітять»

Детальніше: Благоустрій - це справа не одного дня, а цілого року. 

Лісокультурна кампанія на Львівщині на завершенні

На колегії Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства, яку провів начальник управління Анатолій Дейнека, розглянуто ряд важливих питань діяльності підприємств Львівського ОУЛМГ

Про хід весняної лісокультурної кампанії на підприємствах управління колегію поінформував перший заступник начальника Львівського ОУЛМГ Ярослав Целень.

У лісових масивах лісогосподарських підприємствах Львівського ОУЛМГ підходить до завершення весняна лісокультурна кампанія. Використовуючи сприятливі погодні умови лісівниками Львівщини станом на 09.04.2019 року вже посаджено 732,7 га (96%)  лісових культур з 763 га запланованих на весну. Також проведено доповнення лісових культур на площі 670 га при завданні 1133 га. Залишилось провести лісовідновлення ще у лісогосподарських підприємствах гірської частини області (ДП «Боринське ЛГ», ДП «Сколівське ЛГ», ДП «Славське ЛГ», ДП «Турківське ЛГ»), де довгий період часу лежав сніговий покрив.Лісогосподарськими підприємствами також завершуються роботи з весняного посіву лісового насіння в розсадниках. На даний час засіяно 11,71 га площі посівних відділень.

Детальніше: Лісокультурна кампанія на Львівщині на завершенні