"Самбірський
лісгосп"

Get Adobe Flash player

Лісокультурна діяльність

За матеріалами проведеної інвентаризації та атестації лісокультурних об’єктів в ДП «Самбірський лісгосп»

В лісництвах ДП «Самбірський лісгосп»,  з метою уточнення обсягів та визначення ефективності проведених робіт по лісовідновленню, якісної оцінки лісових культур, садивного матеріалу в вересні-жовтні цього року проведено інвентаризацію та атестацію лісокультурних об’єктів згідно наказу  підприємства № 94-ОСН від 12 вересня 2019 року

Інвентаризація полягала в уточненні обсягів та визначення ефективності приживлюваності одно-, дво- та трирічних лісових культур. Також інвентаризації та атестації підлягали   незімкнуті лісові культури старшого віку та наявність садивного матеріалу в шкільних відділеннях лісорозсадників.

В загальному, інвентаризація та атестація лісових об’єктів проводилася на площі 1478 га.,  в тому числі інвентаризація лісових культур проведена на площі 712 га та природного поновлення  766 га.

 Інвентаризацію одно-, дво- та трирічного віку саджанців проведено на площі 240 га. Приживлюваність складає 91 відсоток. За класами якості 35 відсотків лісові культури I класу і 65 відсотків – другого класу.

Детальніше: За матеріалами проведеної інвентаризації та атестації лісокультурних об’єктів в ДП «Самбірський...

Затишно не тільки вдома, але і на роботі

   Працівники ДП «Самбірський лісгосп» заклали на території свого підприємства алею з фруктових дерев. Більшу частину свого часу ми проводимо на роботі і так хочеться, щоб частинка домашнього затишку оточувала нас. Груші, яблука, сливи і не тільки…чекаємо на соковиті плоди з нетерпінням)

       

Прес-служба ДП "Самбірський лісгосп"

На Львівщині триває осіння лісокультурна кампанія

У державних лісогосподарських підприємствах Львівського ОУЛМГ  триває осіння лісокультурна кампанія. Протягом цієї осені підприємства мають забезпечити лісовідновлення на площі 172 га. На даний час  від  початку  року  лісогосподарськими  підприємствами  створено понад 950 га нових лісів.

Завдяки якісному виконанню робіт із заготівлі деревини та очистці ділянок від порубкових решток, вдалося досягти якісного природнього відновлення лісу, площа якого становить 792 га.

 На даний час проведено доповнення лісових культур на площі 1634,5 га. Протягом літнього періоду доглянуто за 7323,8 га лісових культур

 Крім того лісогосподарськими підприємствами проводиться підготовка ґрунту для садіння лісових культур у наступному році. На даний час підготовку ґрунту проведено на площі 29 га.

 

 

Відділ лісового господарства
Львівського ОУЛМГ

Частинка хвойного лісу у тебе вдома

  1. Принесіть з лісу шишку. Шишки для пророщування збирають восени, коли вони дозрівають.
  2. Посадіть її в горщик із землею так, щоб більша частина шишки була над землею.
  3. Щодня поливайте її малою кількістю води. Надлишок води зашкодить - шишка запліснявіє і згниє.
  4. Через деякий час на шишці з'являться зелені пагони.
  5. Радійте! Ви виростили фабрику з виробництва кисню, яким дихаєте.)

 

Учні Мостиського шкільного лісництва ''Паросток ", яке діє при ДП''Самбірський лісгосп" до Дня працівника лісу організували фотовиставку робіт на тему: ''Який він -працівник лісу?!''

 

 

Детальніше: Учні Мостиського шкільного лісництва ''Паросток ", яке діє при  ДП''Самбірський лісгосп" до Дня...