"Самбірський
лісгосп"

Get Adobe Flash player

Благоустрій - це справа не одного дня, а цілого року.

   13 квітня на території адмінбудівлі  ДП «Самбірський лісгосп» пройшов суботник з благоустрою в рамках акції «За чисте довкілля». Прибрати зелену зону від минулорічного листя, гілок та сміття вийшли працівники підприємства.

  Суботник – це не просто прибирання території, це свого роду традиція, об’єднання людей заради забезпечення чистоти і порядку в навколишньому середовищі. Спільна праця дисциплінує, вчить.

   Вдалося зробити чимало. Впорядкували пожежне водоймище, очистили територію контори від сухих гілок і сміття, облагородили клумби, висадили саджанці вишні, помалювали бокси і бард’юри тощо.

  Працівники  лісництв впорядковували сквери, рекреаційні зони. Спільними силами працівників та небайдужих жителів прилеглих територій було впорядковано  рекреаційну зону «Ясен» Мостиського лісництва, прибрано від сміття та сухих гілок скверик смт. Підбуж,   а також прибрано придорожні смуги основних доріг загального значення Самбір-Львів, Львів-Шегині, загальною протяжністю 4 км.

  Акція триває. Йде підготовка до великого релігійного свята усіх християн – Великодня, тож і надалі працівники підприємства будуть брати активну участь в благоустрої територій, прилеглих до підприємства.

   І слід не забувати: «Чисто не тому, що прибирають, а тому що - не смітять»

 

Прес-служба ДП «Самбірський лісгосп»