Державне підприємство

"Самбірське лісове господарство"

В ДП "Самбірський лісгосп" проводять заходи безпеки для своїх працівників в період епідемічної ситуації в країні спричиненої коронавірусом COVID -19

В такий нелегкий для країни час, у зв’язку з поширенням гострої респіраторної хвороби, спричиненої COVID-19  серед громадян України, необхідно подбати про свою безпеку та безпеку оточуючих нас людей, щоб якнайшвидше повернутися до нормального ритму життя.

У ДП « Самбірське лісове господарство» були прийняті міри, рекомендовані Львівським ОУЛМГ та МОЗ України  для забезпечення працюючих належним захистом під час карантину.

В першу чергу - це тимчасове обмеження у прийомі громадян керівництвом підприємства. Працівники лісгоспу працюють в телефонному режимі  за номером 03(236) 6-05-66  та електронному Е-майл: sambirlis@i.ua

Працівників забезпечено медичними масками, миючими засобами та антисептиками для обробки рук. Придбані медикаменти, засоби вимірювання температури тіла.

В кожному кабінеті оформлений куточок для дезінфекції рук для працівників підприємства, обладнаний куточок для дезінфекції рук біля входу до контори лісгоспу.

Щоденно проводиться дезінфекція робочих приміщень шляхом систематичного провітрювання приміщень, протирання дверних ручок, столів, поручнів, комп’ютерної техніки, робочих інструментів, з якими найбільше контактують працівники. 

Всі виробничі питання і консультації по можливості надаються в телефонному чи електронному режимі. Припинено проведення нарад, зборів, скупчення працівників більше 10 осіб.

З працівниками структурних  підрозділів проводиться роз’яснювальна робота щодо дотримання особистої гігієни кожного з них  та  миттєве реагування керівництва підприємства на погіршення самопочуття та здоров’я  своїх працівників.

Отже, які заходи безпеки потрібно дотримуватися:

  • мити руки з милом 20-40 сек. або обробляти дезінфікуючими спиртовмісними засобами;
  • уникати рукостискання;
  • не торкатися брудними руками своїх очей, носа, рота;
  • під час кашлю прикриватись серветкою, або згином ліктя;
  • дезінфікувати особисті речі (телефони, комп’ютери, окуляри тощо).

І саме головне, вірус не циркулює в повітрі, він живе в крапельках, які людина видихає під час кашлю чи чхання, саме тому  необхідно тримати дистанцію один між одним.

25 березня на засіданні уряду було прийнято рішення щодо запровадження надзвичайної ситуації по всій Україні терміном на місяць. Отже, якщо ще зовсім недавно говорилося: «Ми разом – ми все переможемо», то в даній ситуації «Тримаємо дистанцію – і ми переможемо». Будьте всі здорові!

Інженер з охорони праці ДП "Самбірський лісгосп" Василяк О.С.