"Самбірський
лісгосп"

Get Adobe Flash player

Комунікація з громадськістю

«Майбутнє лісу у твоїх руках-2019». Долучися до праці лісівників!

 У 2012 році Генеральною Асамблеєю ООН офіційно проголошено 21 березня Міжнародним днем лісів. Цього року він відбудеться під загальним гаслом «Ліси та освіта». Цього дня лісівники України розпочинають акцію «Майбутнє лісу у твоїх руках-2019». Акція започаткована ще у 2006 році з ініціативи Державного комітету лісового господарства (Держлісагентства України). Початок акції збігається з початком лісокультурних робіт, суть яких полягає у штучному створенні лісових насаджень. Лісівники Львівщини вже протягом 14 років поспіль організовують акцію «Майбутнє лісу у твоїх руках» та запрошують усіх охочих особисто долучитися до процесу висаджування дерев та ознайомитися з особливостями ведення лісового господарства.

  Детальніше з основними заходами акції, часом і місцем висаджування можна ознайомитись у «Орієнтовному плані проведення заходів акції «Майбутнє лісу у твоїх руках – 2019» підприємствами Львівського ОУЛМГ», який розміщено на сайті обласного управління.

 https://lvivlis.gov.ua/upload/users_files/1/upload/2019%20Akcia%20Maybutne%20lisu.xlsx

Разом з тим зверніть увагу на наступні дати:

Детальніше: «Майбутнє лісу у твоїх руках-2019». Долучися до праці лісівників!

Працівники Самбірського лісгоспу вчать дітей шанобливо ставитися до праці лісівників.

    Сьогодні, 20 березня у світі відзначають Міжнародний день щастя. Основна мета свята – нагадати всім, що варто радіти життю і бути вдячним за всі дарунки долі, навіть якщо іноді в житті трапляються не надто приємні сюрпризи. Частинкою позитиву вирішили поділитися працівники Опацького лісництва Самбірського лісгоспу з учнями шкіл Дрогобицького району, відвідавши учнів старших класів Смільнянської та Опаківської загальноосвітніх шкіл.
   Діти – наше майбутнє і що змалечку ми усі всі в них вкладемо, таке і буде наше суспільство. Вчителі, батьки, навколишнє середовище закладають в юні голови знання, формують характер тощо. Працівники в цей прекрасний день пройнялися бажанням донести до дітей знання, які допомогли їм бути вдячні за всі дари природи, які їх оточують.

Детальніше: Працівники Самбірського лісгоспу вчать дітей шанобливо ставитися до праці лісівників.   

Лісівники Львівщини демонструють нові технології у садінні лісу

     Делегація лісівників Львівщини приймає участь у ІІ ЕТАПІ IV З’ЇЗДУ ЛІСІВНИКІВ УКРАЇНИ у м. Луцьк.

  В рамках роботи з'їзду Товариства лісівників України ДП "Львівський селекційно-насіннєвий центр" Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства демонструє використання сучасних технологій для садіння сіянців деревних і чагарникових порід, вирощених із закритою кореневою системою за технологією BCC.

Детальніше: Лісівники Львівщини демонструють нові технології у садінні лісу

Лісівники Львівщини запрошують долучитися до заходів акції «Майбутнє лісу у твоїх руках-2019»

У 2012 році Генеральною Асамблеєю ООН офіційно проголошено 21 березня міжнародним Днем лісів. Цього року він проходитиме під загальним гаслом «Ліси та освіта».

Саме з цього дня стартує громадська акція Державного агентства лісових ресурсів України «Майбутнє лісу у твоїх руках», яка триватиме до 20 квітня – Дня Довкілля.

Щороку учасниками акції на Львівщині є учнівська та студентська молодь, представники громадських організацій, громадськості, органів влади та засобів масової інформації.

  На даний час виявили бажання долучитись до заходів акції члени Громадської ради при Львівському обласному управлінні лісового та мисливського господарства, а також працівники компанії «Пепсі кола» та магазину COLUMBIA Львів в рамках співпраці компаній, які сертифіковані за схемою FSC (Лісової Наглядової Ради). Вони планують приєднатись до посадки лісових культур на одному з державних лісогосподарських підприємств області.

Детальніше: Лісівники Львівщини запрошують долучитися до заходів акції «Майбутнє лісу у твоїх руках-2019»

План заходів проведення місячника озеленення, прибирання і благоустрою і Дня Довкілля по підприємству на 2019 рік

   З 18 березня до 18 квітня 2019 року по Львівській області проводитиметься місячник озеленення, прибирання та благоустрою, з метою покращення стану довкілля, озеленення, благоустрою населених пунктів, створення нових лісових насаджень, очищення джерел, очищення зон відпочинку, парків від побутового сміття.

 Адміністрація ДП «Самбірський лісгосп»  закликає громадськість долучатися до заходів, які проводитимуться працівниками підприємства. Не залишайтеся байдужими!

Орієнтовний план заходів проведення: http://sambirlis.lviv.ua/images/stories/2019/blagoustriy2019.pdf

Прес-служба ДП Самбірський лісгосп"