Державне підприємство

"Самбірське лісове господарство"

Комунікація з громадськістю

Спростування інформації про крадіжку деревини біля с.Вишня Городоцького району

У відповідь на поширені фейкові статті в мережі Інтернет , зокрема на сайтах «Львівський портал» за посиланням https://portal.lviv.ua/news/2020/02/21/na-lvivshchyni-seliany-zi-sviashchennykom-zatrymaly-kradenyj-lis  і «Діло» https://dilo.net.ua/lviv/na-lvivshhyni-selyany-zi-svyashhennykom-zatrymaly-kradenyj-lis/ , в мережі  Фейсбук:

    ДП «Самбірське лісове господарство» повідомляє, що знову стався прикрий випадок незаконного перешкоджання роботі  підприємства, що проводить свою діяльність виключно в рамках чинного законодавства. Цього разу це сталося біля с. Вишня Городоцького району. 

   20 лютого 2020 року  місцевими жителями було визвано наряд поліції до місця, де здійснювалося підвезення та навантаження лісопродукції на автомобіль фірми, яка придбала її на біржових торгах.  Дана лісопродукція заготовлена на ділянках в кварталі 6 виділ 4 Рудківського лісництва згідно лісорубного квитка № 015456 від 17.02.2020 року та кварталі 8 виділ 3 Рудківського лісництва згідно лісорубного квитка № 015434 від 03.01.2020 року. Дані рубки призначені після лісопатологічного обстеження насадження спеціалістами ДСЛП «Львівлісозахист»  та згідно погодженого Переліку заходів з поліпшення санітарного стану лісів. Також на підприємстві є наявна довідка з сільської ради про те що лісничий Рудківського лісництва ознайомив жителів с. Вишня про заплановані рубки на території державного лісового фонду в межах сільської ради.

Детальніше: Спростування інформації про крадіжку деревини біля с.Вишня Городоцького району

Взаємодія з громадськістю та засобами масової інформації за 2019 рік.

   За 2019 рік на сайті ДП «Самбірський лісгосп» та в мережі Фейсбук розміщено більше 580 публікацій, опубліковано 14 статей та інформації в районних і місцевих газетах. З метою охоплення більшої кількості аудиторії створена сторінка підприємства в соціальній мережі Інстаграм під ніком «sambirlis». Для засобів масової інформації були організовані три інтерв'ю з спеціалістами підприємства з актуальних питань підприємства та 5 зустрічей з місцевими та районними газетами. 

 Протягом даного періоду  з місцевими громадами, громадськістю, населенням було проведено 120 тематичних зустрічей, де обговорювалися основні питання ведення лісового господарства, взаємодія з місцевим населенням, участь громадськості в весняних посадках лісу тощо, з них більше 85 зустрічей з місцевими громадами щодо обговорення запланованих лісогосподарських заходів.

Детальніше: Взаємодія з громадськістю  та засобами масової інформації  за 2019 рік.

З любов’ю до Самбірського лісгоспу

На Прикарпатті між горами,

В селі з дібровами, гаями,

Де при дорозі в’ється річка,

Росте на березі смерічка

 

Біля воріт – високі туї,

Як вартові хатинки тої,

А поруч ясени-сини

Оберігають мої сни

Сьогодні,  на підприємство завітав відомий  в Самборі і за його межами письменник, художник, дизайнер, музикант, дуже творча та всебічно обдарована людина Йосиф Сушинський.

 В стінах Самбірського лісгоспу автор багатьох книг презентував свою книгу віршів про ліс, присвячену щорічній акції «Посади Отчий ліс» під назвою «Смерічка». Книга просочена любов’ю до Карпат, до краси його лісів, яка буде дуже цікава діткам - нашому майбутньому і тим хто любить садити дерева і оберігає насадження.

Детальніше: З любов’ю до Самбірського лісгоспу

Плани взаємодії з громадськістю у 2020 році по ДП "Самбірський лісгосп"

Орієнтовний план заходів  роботи з громадськістю у 2020 році

Завантажити файл plangromzah2020.pdf

План проведення консультацій з громадськістю з актуальних питань лісової галузі на 2020 рік

Завантажити файл konsgrom2020.pdf

 

Василяк О.С, відповідальна по ЗМІ ДП "Самбірський лісгосп"

Реалізуємо пиломатеріали хвойних порід

ДП «Самбірський лісгосп» реалізує пиломатеріали необрізні хвойних порід (ялиця, сосна) довжиною 3-4 м. товщиною 25 мм, 30 мм, 40 мм. Пиломатеріали обрізні хвойних порід (ялиця, сосна) довжиною 3-4 м. товщиною 30*50 мм, 30*70 мм, 30*80 мм, 30*100 мм, 30*150 мм. Ціна договірна. 

Якщо Вас цікавить дана інформація звертайтеся за номером телефону 0679050821 Степан Володимирович, або за адресою: м. Самбір, вул..Енергетична,1 нижній склад деревини