"Самбірський
лісгосп"

Get Adobe Flash player

Комунікація з громадськістю

«НАШ ПРІОРИТЕТ — САДИТИ, А НЕ ВИРУБУВАТИ!»

Щорічно в Україні у третю неділю вересня відзначають День працівників лісу. З цієї нагоди ми завітали у Комарнівське лісництво. Воно входить до складу державного підприємства «Самбірське лісове господарство» та розташоване на території Городоцького і Миколаївського районів.

Загальновідомо, що ліс — наше найбільше природне багатство, яке відіграє важливе значення для економіки держави, а невтомна праця лісників дозволяє зберегти та раціонально використовувати усі наші запаси.

Самбірський держлісгосп заснований у 1944 році на базі приватних лісів та лісів сільських общин. Площа розсадників разом із лісом Комарнівського лісництва сягає 588 га, з яких 21 га — це розсадники комплексних насіннєвих плантацій, 1,5 га — посівне відділення, а 440 м2 — теплиці та короби.

Детальніше: «НАШ ПРІОРИТЕТ — САДИТИ, А НЕ ВИРУБУВАТИ!»

Щоб привернути увагу суспільства до праці лісівників в ДП «Самбірський лісгосп» проводять заходи в рамках Лісівничого тижня

З нагоди професійного свята – Дня працівника лісу в ДП «Самбірський лісгосп» проводяться заходи, щоб привернути увагу суспільства до проблем лісового господарства, до праці лісівників підприємства. На даний час праця лісівників в суспільстві спотворена і знецінена. Лісівник – це не тільки працівник, який забезпечує суспільство деревиною, а це насамперед спеціаліст, який знає про ліс все, знає як  доглянути його і примножити.

Сьогодні, у рамках Лісівничого тижня, учні 10 класу Опорного закладу Рудківської СЗШ I-III ступенів імені Володимира Жеребного з  своїм улюбленим вчителем біології  Пацулою Оксаною Іванівною відвідали Рудківське лісництво.

Екскурсію, з тематичною назвою «Стежками Рудківського Дендропарку» провів помічник лісничого Ігор Шептицький.

Детальніше: Щоб привернути увагу суспільства до праці лісівників в ДП «Самбірський лісгосп» проводять заходи в...

А чи такі страшні змії?

  Більшість змій Львівщини – не є отруйними, серед них вуж звичайний, а також мідянка та полоз лісовий, веретільниця (безнога ящірка). Отруйна лише одна – гадюка звичайна, хоча смертельні випадки від укусу таких змій трапляються вкрай рідко і тільки у надзвичайних випадках може призвести до летального наслідку. Що ж потрібно знати, щоб не зустрітися з ними?

Прес-служба ДП "Самбірський лісгосп"

Взаємодія з громадськістю та ЗМІ за 1 півріччя 2019 року

 ДП «Самбірський лісгосп» при взаємодії з громадськістю та засобами масової інформації забезпечує прозорість та відкритість діяльності підприємства, висвітлення основних робочих аспектів роботи.

     На виконання рішення Львівської обласної ради від 16 лютого 2016 року № 77 «Про запровадження механізмів громадського контролю за використанням та відтворенням лісових ресурсів області» вся основна інформація, що стосується діяльності підприємства розміщена  і оновлюється на сайті підприємства в рубриці «Механізми громадського контролю».

http://sambirlis.lviv.ua/publichnist/mekhanizmy-kontroliu.html

Детальніше: Взаємодія  з громадськістю  та ЗМІ за 1 півріччя 2019 року

Триває сезон збору дикоростучих плодів та ягід

Ліс - неоціненний дар природи людині. У багатьох людей ліс - це деревина із якої виробляють меблі, папір, це дуже гарне і приємне місце для відпочинку. З глибокої давнини  людина  навчилася  використовувати  ліс  і  як середовище яке є незліченно  багатим  на  гриби, ягоди, трави які знайшли своє широке застосування в медицині та харчуванні.


Детальніше: Триває сезон збору дикоростучих плодів та ягід