"Самбірський
лісгосп"

Get Adobe Flash player

Комунікація з громадськістю

А чи такі страшні змії?

  Більшість змій Львівщини – не є отруйними, серед них вуж звичайний, а також мідянка та полоз лісовий, веретільниця (безнога ящірка). Отруйна лише одна – гадюка звичайна, хоча смертельні випадки від укусу таких змій трапляються вкрай рідко і тільки у надзвичайних випадках може призвести до летального наслідку. Що ж потрібно знати, щоб не зустрітися з ними?

Прес-служба ДП "Самбірський лісгосп"

Триває сезон збору дикоростучих плодів та ягід

Ліс - неоціненний дар природи людині. У багатьох людей ліс - це деревина із якої виробляють меблі, папір, це дуже гарне і приємне місце для відпочинку. З глибокої давнини  людина  навчилася  використовувати  ліс  і  як середовище яке є незліченно  багатим  на  гриби, ягоди, трави які знайшли своє широке застосування в медицині та харчуванні.


Детальніше: Триває сезон збору дикоростучих плодів та ягід

Колегія Львівського ОУЛМГ: комунікація лісівників із суспільством

 Під головуванням начальника управління Анатолія Дейнеки відбулося засідання колегії Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Розглянуто питання про стан бухгалтерського обліку та звітності, які координуються Львівським обласним управлінням лісового та мисливського господарства  та щодо стану організації роботи взаємодії з громадськістю та засобами масової інформації Львівського ОУЛМГ.

З першого питання порядку денного колегію поінформувала начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності Крюченкова Н.В. Відповідно до наказу Державного агентства лісових ресурсів України від 03.07.2019р. №414 керівникам держаних лісогосподарських підприємств наголошено про необхідність забезпечення повноти бухгалтерського обліку, надання своєчасної та достовірної інформації про активи, зобов’язання та результати діяльності підприємств. Звернуто увагу на забезпеченні вимог Держлісагентства щодо виконання галузевих нормативних документів стосовно ведення первинних документів бухгалтерського обліку. З цією метою підприємства мають забезпечити проведення семінарів-навчань своїх працівників.

Детальніше: Колегія Львівського ОУЛМГ: комунікація лісівників із суспільством

Герої не вмирають!

   Кожного дня, працівники ДП «Самбірський лісгосп», піднімаючись до своїх робочих кабінетів вдивляються в обличчя героїв, віддавших своє життя за нас, і наших дітей. 15 працівників  лісової галузі, не задумуючись, лишили свої домівки, роботу, вирушили в Донецьку, Луганську області, до меж окупованих агресором територій, щоб боронити свою країну. Читаючи імена хлопців, ми розуміємо,що це чиясь дитина, батько, дідусь і від цього горло стискає комом. Ми вдячні, Вам, герої лісової галузі. Пам’ятаємо!!

Колектив ДП "Самбірський лісгосп"

До уваги переробників деревини та експортерів! Розроблені норми виходу деревини згідно нових ДСТУ.

У зв’язку із введенням в дію з 01 січня 2019 року нових державних стандартів на лісоматеріали круглі (необроблені) Національний університет біоресурсів і природокористування України (НУБіП України) розробив  науково-методичні рекомендації для лісопиляльно-деревообробних підприємств України з нормування витрат сировини у виробництві пиломатеріалів та заготовок, які були схвалені  науково-технічною радою Державного агентства лісових ресурсів України (протокол №10 від 24 квітня 2019 року). В даних рекомендаціях розроблені орієнтовні норми витрат круглих лісоматеріалів класів якості А,В,С,D основних порід деревини у виробництві пиломатеріалів.

Львівське ОУЛМГ розміщує рекомендації НУБіП України для керівництва в роботі всім деревообробним підприємствам при визначенні норм витрат сировини у виробництві пиломатеріалів та для  експортерів з метою визначення орієнтовних норм витрат сировини на одиницю продукції при подачі документів для отримання «Сертифікату про походження лісоматеріалів та виготовлених з них пиломатеріалів для здійснення експортних операцій».

Орієнтовні норми витрати сировини (деревини) на одиницю продукції

 

Відділ лісових ресурсів, машин та технологій  Львівського ОУЛМГ