"Самбірський
лісгосп"

Get Adobe Flash player

В Самбірському лісгоспі провели акцію «За чисте довкілля».

Стан навколишнього середовища в Україні залишається завжди актуальним та важливим питанням для кожного з нас. Щоб привернути увагу громадськості до проблем пов’язаних з довкіллям, кожного року в ДП «Самбірський лісгосп» проводять акцію «За чисте довкілля»

Лісівники підприємства прибирають навколишні території, закликаючи оточуючих підтримувати порядок і чистоту навколо себе. Своїми спільними діями закликають пам’ятати, що кожен наш візит до лісу – не останній, і ми, чи наші діти не раз повернемося до нього. І треба поводитися так, щоб наступне відвідування було приємним та затишним. І працівникам підприємства надзвичайно приємно, що громадськість не стоїть осторонь і залучається до основних заходів.

 Сьогодні, працівники лісгоспу провели толоку в  Рудківському Дендропарку.

   До приведення Дендрологічного парку до естетичного вигляду долучилися працівники Департаменту паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження та Департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації.  На захід приїхали близько 40 людей.

 Ярослав Півторак, головний лісничий підприємства провів з гостями екскурсію краєвидами парку. В парку налічується  близько 200 видів деревних та чагарникових порід, серед них і  красива магнолія кобус, тюльпанове дерево, багряник японський, форзиція, айва, різні види спіреї  тощо. Особливо гарно парк виглядає в травні, коли дерева починають оживати, цвісти. На території дендропарку створені два розсадники, де вирощують посадковий матеріалу для створення ландшафтів та забезпечення потреб лісгоспу в посадковому матеріалі

    Після пізнавальних екскурсій  запрошені приступили саме до основного заходу даної акції - толоки. Було прибрано від побутового сміття і очищено від сухих гілок територію парку.

    Адміністрація ДП «Самбірський лісгосп» дякує усім за допомогу і закликає жителів району берегти природу рідного краю, не смітити в лісі, дотримуватись правил пожежної безпеки в лісах.

Лісовий відділ ДП «Самбірський лісгосп»