Спростування інформації про крадіжку деревини біля с.Вишня Городоцького району

У відповідь на поширені фейкові статті в мережі Інтернет , зокрема на сайтах «Львівський портал» за посиланням https://portal.lviv.ua/news/2020/02/21/na-lvivshchyni-seliany-zi-sviashchennykom-zatrymaly-kradenyj-lis  і «Діло» https://dilo.net.ua/lviv/na-lvivshhyni-selyany-zi-svyashhennykom-zatrymaly-kradenyj-lis/ , в мережі  Фейсбук:

    ДП «Самбірське лісове господарство» повідомляє, що знову стався прикрий випадок незаконного перешкоджання роботі  підприємства, що проводить свою діяльність виключно в рамках чинного законодавства. Цього разу це сталося біля с. Вишня Городоцького району. 

   20 лютого 2020 року  місцевими жителями було визвано наряд поліції до місця, де здійснювалося підвезення та навантаження лісопродукції на автомобіль фірми, яка придбала її на біржових торгах.  Дана лісопродукція заготовлена на ділянках в кварталі 6 виділ 4 Рудківського лісництва згідно лісорубного квитка № 015456 від 17.02.2020 року та кварталі 8 виділ 3 Рудківського лісництва згідно лісорубного квитка № 015434 від 03.01.2020 року. Дані рубки призначені після лісопатологічного обстеження насадження спеціалістами ДСЛП «Львівлісозахист»  та згідно погодженого Переліку заходів з поліпшення санітарного стану лісів. Також на підприємстві є наявна довідка з сільської ради про те що лісничий Рудківського лісництва ознайомив жителів с. Вишня про заплановані рубки на території державного лісового фонду в межах сільської ради.

 Залишається питання «Хто буде відшкодовувати збитки фірмі, яка на біржових торгах придбала лісопродукцію, і  автомобіль якої порожнім повернувся назад, а також приватному підприємцеві, автомобіль якого надавав послуги по підвезенні і навантаженні лісопродукції, і який цілу добу стоїть біля верхнього складу лісництва?». І до якого часу так звані «активісти»  будуть безпідставно перешкоджати роботі державного підприємства, навіть після представлення всіх необхідних дозвільних документів на рубки і наявну лісопродукцію, і яке своєчасно сплачує всі необхідні платежі (а за рік це десятки мільйонів гривень)  до державного і місцевих бюджетів, до пенсійного фонду,військовий збір, які пізніше надходять на зарплати лікарів, вчителів, військових і т.д. Тому що це непоодинокий випадок. Складається враження що так звані «активісти» хочуть спільними зусиллями довести лісогосподарські підприємства до банкрутства.  

ДП «Самбірський лісгосп»