"Самбірський
лісгосп"

Get Adobe Flash player

Лісокультурна кампанія - 2019 року.

 Одним з найважливіших на сьогодні завдань, яке стоїть перед підприємством є успішне проведення лісокультурної кампанії. Рання весна дозволила розпочати лісівникам Самбірського лісгоспу лісокультурні роботи. На сьогоднішній день вже посаджено 1,8  га лісових культур, проведено підготовку грунту під посадку лісових культур на площі  3,8 га.   

   Загалом на 2019 рік заплановано провести лісовідновлення на площі 105 га, в тому числі посадка лісових культур становитиме 40 га, під природне поновлення відведено 65 га. Догляд за лісовими культурами заплановано провести на площі 400 га. Догляд проводиться за саджанцями минулорічних посадок. Доповнення лісівники проводитимуть на площі 70 га. Ліс може вирости і сам, але без праці лісівників він буде малопродуктивним і менш корисним з точки зору своїх функцій.

    До лісокультурної кампанії лісівники лісгоспу підготувалися заздалегідь. Протягом 2018 року було проведено підготовку грунту під посадку лісових культур 2019 року на площі 10 га., в розсадниках вирощено 431 тис. штук сіянців. В лісорозсадниках лісгоспу  викопують садивний матеріал. У лісорозсадниках виростили якісні саджанці, садивним матеріалом підприємство забезпечено.

   Разом з лісокультурною кампанією, на підприємстві проходитиме акція «Майбутнє лісу в твоїх руках». Акція розпочинається з 21 березня, але громадськість вже виявляє інтерес і допомагає лісівникам. На днях, працівники Народного дому села Корналовичі Самбірського району садили ліс в кварталі 2 Дублянського лісництва. На площі 1 га було посаджено 2,5 тисячі саджанців дуба звичайного.

   Нагадуємо, акція триває до 20 квітня, на якій учнівська молодь та громадськість має можливість ознайомитися з особливостями ведення лісового господарства та долучитися до самого процесу садіння лісових культур. Сподіваємося, що проведення таких заходів допоможе підвищити обізнаність громадськості про ліс і лісову галузь загалом.

 

Лісовий відділ  ДП «Самбірський лісгосп»