"Самбірський
лісгосп"

Get Adobe Flash player

Лісівники Самбірського лісгоспу навчають дітей шанобливо ставитися до дарів природи

  Адміністрація ДП "Самбірський лісгосп" до Акції «Майбутнє лісу в твоїх руках» запросили учнів шкільного лісництва «Паросток», яке діє при Мостиському лісництві. Шкільне лісництво очолює дуже талановитий педагог Арламівськоволянської ЗОШ I-II ст.. Іванейко Оксана Іванівна, яка учнів любить, як своїх дітей і кожну вільну хвилину заохочує їх до активного відпочинку, проводячи з ними уроки знань на свіжому повітрі, закладаючи їм любов до природи і повагу до праці  лісівників.

  05 квітня 2019 року учні з своїм улюбленим керівником Оксаною Іванівною сприяли природному поновленню сосни звичайної в кварталі 14 Мостиського лісництва.

 Перед початком роботи майстер лісу Мостиського лісництва Володимир Петрина провів з учнями інструктаж з техніки безпеки та розповів про технологію садіння лісу

   Після виконаної роботи усі відвідали Мостиське лісництво.

 

  Помічник лісничого, Віталій Швед відповідав на усі запитання дітей, а їх було чимало!!  Віталік сам батько, і вміє знайти підхід до кожної дитини, відповісти на усі дитячі і не по роках дорослі запитання. А їх було чимало!!) 

  Учні  переповнені приємними враженнями. Свіже повітря, сонечко,  радість від того, що мали змогу на рівні з лісівниками садити молодий ліс…

    Шкільне лісництво «Паросток» цього року прийматиме участь в конкурсі шкільних лісництв Львівської області, яке відбудеться 16 квітня цього року в Львівському ОУЛМГ. Побажаємо удачі майбутнім лісівникам.

Прес-служба ДП "Самбірський лісгосп"