"Самбірський
лісгосп"

Get Adobe Flash player

В Самбірському лісгоспі посадили ліс

 Цього року рання весна та сприятливі сонячні дні дозволили лісівникам ДП «Самбірський лісгосп» рано розпочати лісокультурну кампанію. По підприємству посаджено 52,8 га лісових культур, а це на 123 відсотки більше від запланованого.

  Проводиться сприяння природному поновленню лісу в гірських районах підприємства, де ще донедавна лежав сніг. На сьогоднішній день, сприяння природному поновленню лісу проведено  на площі 46,5 га, при плані 65 га.            

  Разом з лісокультурною кампанією проведено акцію «Майбутнє лісу в твоїх руках», де  учнівська молодь та громадськість мала можливість ознайомитися з особливостями ведення лісового господарства та долучитися до самого процесу садіння лісових культур.

    Цього року до лісовідновлення в рамках Акції долучилося більше громадськості, аніж минулого року.  Серед них і громадські організації Городоцького району, учні шкіл Мостиського району, Громади місцевих рад Самбірського району, представники влади міста Комарно та Городоцької РДА, громадські активісти тощо. Разом з лісівниками підприємства та громадськістю лісовідновлення проведено на площі 17,1 га.