"Самбірський
лісгосп"

Get Adobe Flash player

Залучення дітей до посадок лісових культур в Черхавському лісництві

  Погода нас радувала гарними сонячними днями і лісівники Черхавського лісництва мали змогу провести майстер класи по посадці лісових культур з дітьми шкіл. До посадок лісових культур були залучені учні Звірської ЗСШ I-II ступеня, де майстер лісу Босак Микола Миколайович розказав підростаючому поколінню про основи  та проблеми лісовідновлення, з метою привити любов дітей до природи. Згодом діти мали можливість і самим долучитися до посадок лісу.

 

Так в кварталі 22 виділі 18 на площі 1,5 га учні та вчителі школи з метою сприяння природному поновленню висадили 1500 штук садженців ялиці звичайної. Учні були сповнені приємних емоцій, що допомогли у збільшенні зелених насаджень.

  31 березня 2016 року в Черхавському лісництві в урочищі 13 виділі 6 на площі 3,0 га долучилися до Акції «Майбутнє лісу в твоїх руках» жителі сіл Воля Блажівська та Звір. В урочищі «Воля Блажівська» з метою сприяння природному поновленню було посаджено 1900 штук ялиці білої та 1300 штук дуба звичайного.

  В рамках Акції з метою озеленення територій шкіл Самбірського району в період проведення місячника озеленення Самбірським лісгоспом було надано Самбірській РДА посадматеріал декоративних дерев, який вирощують в Рудківському лісорозсаднику. Так для потреб шкіл були надані садженці  бархата амурського, горіха грецького та чорного, барбариса звичайного та надзвичайно гарних дерев айви японської та спіреї.

Лісовий відділ ДП «Самбірський лісгосп»