"Самбірський
лісгосп"

Get Adobe Flash player

Залучення представників влади до весняних посадок лісових культур.

  Основною метою, яка ставиться перед лісівниками  підприємства є не тільки посадка молодих садженців навесні, а насамперед привернення громадськості, залучення представників влади, районних рад до проблем лісовідновлення, охорони і захисту лісу, дотримання чистоти в лісових насадженнях, довкіллі.

  Щоб привернути увагу громадськості до такого надзвичайно важливого та відповідального процесу, як посадка лісів, навесні вже не один рік поспіль в рамках Акції «Майбутнє лісу в твоїх руках» залучаються представники влади.

 

  Вчора, 04 квітня за ініціативи директора ДП «Самбірський лісгосп» Яреми І.І. відбулась така акція в Самбірському районі на території Рудківського лісництва. Участь в посадці молодих культур взяли представники району: Голова Самбірської РДА Фрей М.М., Голова районної ради Кімак В.В., депутати районної ради Василенко Ю.Ю., Червична Н.М., начальник Самбірського центру зайнятості Тимців І.М., журналіст газети «Високий замок Самбірщина» Іванчук Р.М.

  В кварталі 13 виділі 45 разом з представниками лісгоспу, лісівниками Рудківського лісництва представники влади  долучилися до посадок лісових культур. На площі 2,0 га було посаджено 10 тисяч штук  дуба звичайного, садженці якого вирощують неподалік, в Рудківському лісорозсаднику. Учасники Акції відвідали Рудківський Дендрологічний парк, шкільне лісництво, яке діє при лісництві,  мали можливість оглянути Рудківський лісорозсадник, де вирощують садженці не лише для власних потреб, але і кожний бажаючий має можливість придбати собі посадматеріал.

Директор підприємства Ярема Ігор Іванович докладно розповів присутнім про наше підприємство, про його основні цілі, технологію вирощування і садіння молодих садженці, основні заходи які проводяться, щоб зберегти наші ліси і запропонував долучатися і до інших заходів, які відбуваються навесні, а це не тільки посадка лісових культур, але і акції озеленення та покращення благоустрою прилеглих територій.

 

  Працівники лісгоспу закликають громадськість не триматися осторонь і приймати активну участь у весняних заходах.

 

Прес-служба ДП «Самбірський лісгосп»