"Самбірський
лісгосп"

Get Adobe Flash player

Підсумки Акції «Майбутнє лісу в твоїх руках - 2016» в Самбірському лісгоспі.

   В ДП «Самбірський лісгосп» закінчилась Акція «Майбутнє лісу в твоїх руках. У рамках Акції було проведені заходи по збереженню та примноженню лісових багатств:

  Представниками влади, громадськості та учнівською молоддю було посаджено 27,1 га лісових культур

 

  В районних ЗМІ було розміщено 3 повідомлення про проведення Акції.

 Проведено 18 ознайомчо –пізнавальних заходів на природоохоронну тематику в шкільних лісництвах та загальноосвітніх школах за місцем діяльності лісництв.

   04 квітня в кв.13 виділі 45 Рудківського лісництва на площі 2,0 га представниками Самбірської РДА, районної ради та центру зайнятості м. Самбора було посаджено 10 тисяч штук дуба звичайного

  З 28-29 березня проходила Акція очистки придорожніх смуг від побутового сміття, на якій місцевими жителями, дітьми навколишніх сіл і лісівниками Самбірського лісгоспу вдалося прибрати траси загальнодержавного значення Самбір - Львів, Самбір-Дрогобич, Львів - Шегині.

   09 квітня  в м. Комарно пройшла Акція «Дерева миру», на якій депутати Комарнівської міської ради, заступник мера м. Комарно, діти Комарнівської ЗОШ та громадські активісти на площі І.Франка посадили 150 кущів і дерев, серед яких садженці клена, барбарису, спіреї, аронії, калини, дуба звичайного та сосни звичайної

 14 квітня в ЛОУЛМГ відбувся конкурс на «Краще шкільне лісництво», участь у якому взяли діти Рудківського шкільного лісництва «Паросток».

  19 квітня в Комарнівському лісорозсаднику була закладена плантація горіха. В заході приймали участь Голова Городоцької РДА, Голова районної ради м. Городок, преса, які на площі 0,5 га посадили 168 штук горіха.

  За час Акції проведено благоустрій територій які належать до підприємства, зокрема було прибрано і очищено від побутового сміття алеї в с. Мостиська II, м. Рудки, скверики в смт. Підбуж та м. Самбір, місця відпочинку та рекреаційні об’єкти.

   Загалом, участь у заходах Акції «Майбутнє лісу в твоїх руках» взяли 490 чоловік, серед яких 192 дітей, учнівська молодь.

  Лісівники дякують усім, хто долучився до всіх заходів Акції «Майбутнє лісу в твоїх руках!» і надіються на подальшу співпрацю і допомогу.

 

Лісовий відділ ДП «Самбірський лісгосп»