"Самбірський
лісгосп"

Get Adobe Flash player

По лісництвах проходять підготовчі роботи

На 2018 рік заплановано лісовідновлення на площі 182,7 га, в тому числі посадка лісових культур становитиме 78,9 га, під природне поновлення відведено 103,8 га.

До лісокультурної кампанії лісівники лісгоспу підготовлюються заздалегідь. Забезпеченість садивним матеріалом до весняної лісокультурної кампанії на підприємстві є в повній мірі. Наразі ідуть підготовчі роботи -  підготовка грунту під посадку лісових культур восени цього року.

Разом з лісокультурною кампанією, ДП «Самбірське лісове господарство проводить акцію «Майбутнє лісу в твоїх руках», на якій учнівська молодь та громадськість має можливість ознайомитися з особливостями ведення лісового господарства та долучитися до самого процесу садіння лісових культур.

Наряду з лісокультурною кампанією йде підготовка до пожежонебезпечного періоду, котрий розпочинається 01 квітня. З метою приведення до повної готовності підрозділів підприємства з числа штатних працівників державної лісової охорони вже створені добровільні пожежні дружини, проведені інструктажі з працівниками, навчання з лісовою охороною згідно програми підготовки.

  В лісових масивах поновлюються мінералізовані смуги, цьогоріч планується поновити мінсмуги протяжністю 160 км., перекрито 15 позапланових доріг для в’їзду в ліс транспортних засобів, поновлено 14 штук наглядної агітації, проводяться роз’яснювальні роботи з громадами місцевих рад на протипожежну тематику.

 

Лісовий відділ ДП «Самбірський лісгосп»