"Самбірський
лісгосп"

Get Adobe Flash player

В Самбірському лісгоспі розпочалася посадка лісу в рамках акції «Майбутнє лісу в твоїх руках».

Незважаючи на складну суспільно-політичну ситуацію в країні школярі, громадськість, журналісти чи просто небайдужі люди за доброю традицією продовжують брати активну участь у відтворенні лісів.

Розпочати акцію вирішили за участю нашого майбутнього - учнів місцевих шкіл Мостиського району.

12 квітня 2018 року учні 6-7 класів загальноосвітньої школи села Заріччя Мостиського району в цей прекрасний сонячний день з своїм наставником вчителем біології  долучилися до справи лісівників, щоб своєю працею зробити цей світ кращим. Посадка проводилася в кварталі 9 виділі 18.1 Судововишнянського лісництва. Посадка проводилася  по схемі 4 ряди сосни звичайної 1 ряд дуб звичайний. Учні разом з лісівниками лісництва  на площі 2,8 га висадили 14 тисяч штук молодих саджанців.  На даний захід був запрошений кореспондент газети «Судововишнянський вісник» Оксана Мазур, щоб донести до широкого загалу важливість примноження  і збереження краси наших лісів.

   13 квітня до посадки сосни звичайної  долучилися учні старших класів  Бортятинської ЗОШ I-III ступеня, що на Мостищині, які  за декілька годин допомогли посадити саджанці сосни звичайної на площі 2,8 га.

«Такі заходи ми проводимо щорічно і вони є дуже важливими для виховання в молодого покоління шанобливого ставлення  до природи. Робота поруч з дітьми – це виховний процес, це піднесений настрій, азарт», - зазначив лісничий Судововишнянського лісництва Михайло Шляхта.

Лісовий відділ ДП «Самбірський лісгосп»