"Самбірський
лісгосп"

Get Adobe Flash player

Залучення громадськості до Акції «Майбутнє лісу в твоїх руках» на Самбірщині.

У лісівників лісгоспу триває період плідної роботи по посадці нових культур. На сьогоднішній день вже посаджено лісові культури на площі 37,4 га в тому числі в Самбірському районі 10,6 га.

Основною метою, яка ставиться перед лісівниками є не тільки посадка молодих саджанців, а насамперед привернення уваги і залучення громадськості, молоді, представників влади до проблем лісовідновлення, охорони і захисту лісів, дотримання чистоти в лісових масивах, довкілля в цілому.

На Самбірщині триває Акція «Майбутнє лісу в твоїх руках». 18 квітня 2018 року разом з лісівниками Дублянського лісництва прийняли участь у посадці лісових культур працівники Корналовицького народного дому та громадськість села Корналовичі, які в кварталі 2 виділі 3.11 урочища «Корналовичі» на площі 2,6 га посадили 6,5 тисяч штук саджанців дуба звичайного. Помагали усі від великого до малого!

Днем раніше, в кварталах 9 виділі 15 і 24 Черхавського лісництва з метою сприяння природному поновленню жителі сіл Воля Блажівська, Звір, Чуква і Блажів Самбірського району на площі 3,4 га поновили 2100 штук ялиці звичайної  та 1300 штук дуба звичайного.

Цього тижня в рамках Акції садитимуть ліс в гірських лісництвах підприємства, таких як Підбузьке та Опацьке лісництва, за підтримки учнів місцевих шкіл та громадськості сіл Підуж, Опака, Смільна

Лісовий відділ ДП «Самбірський лісгосп»